Moskova’da alpaka, metroya bindi

04.02.2022
Moskova’da alpaka, metroya bindiCenup ABD’ya özgü bir hayvan olan alpaka ile metroda seyahat meydana getiren Moskovalılar, şaşkınlıklarını gizleyemedi.


Moskova'da alpaka, metroya bindi

Rusya’nın başkenti Moskova’da, metro ile seyahat yapanlar garip anlara tanıklık etti.

Metro treninde Cenup ABD’ya özgü bir hayvan olan alpaka görüldü.

Dün bir alpaka ile metroda seyahat meydana getiren Moskovalılar, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Alpakanın istasyondaki ve trenin içindeki görüntüleri toplumsal medyaya yansıdı.

YASAĞA RAĞMEN İZİN VERİLDİ

Moskova Ulaşım Dairesi’nden meydana getirilen açıklamaya bakılırsa, kurallara aykırı olmasına karşın bir metro görevlisi hayvan için üzülmüş olduğu için sahipleri ile beraber metroya girmesine izin verdi.

Moskova’da alpaka, metroya bindi VİDEO

Moskova da alpaka, metroya bindi #1

HAYVANIN KORKABİLECEĞİ AÇIKLANDI

Yönetmeliğe bakılırsa bu büyüklükte bir hayvanın trenlere girmesinin yasak olduğu kaydedilen açıklamada, “Ikimiz de hayvanları seviyoruz, sadece bu tür hayvanlar hiçbir durumda metroda taşınmamalı. Bir şeyler ters gitmiş olsaydı, alpaka yalnız kendine değil öteki yolculara da zarar verebilir yada trenlerin hareketini durdurabilirdi.” ifadeleri kullanıldı ve hayvanın korkabileceği açıklandı.

Moskova da alpaka, metroya bindi #2

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.