Moto G42 performans testinde! İşte özellikleri

30.05.2022
Moto G42 performans testinde! İşte özellikleri


Piyasada rekabetçi bir marka olmaktan çıkmış olsa da, belirli pazarlarda yeni telefonlar ile kullananların karşısına çıkmaya devam eden Motorola’nın 200 Megapiksel kameralı telefonunu Temmuz ayında tanıtması planlanıyor. Bir tek firmanın tanıtmayı düşündüğü birçok orta segment model bulunuyor. XT2233 model numarası ile sertifikası ortaya çıkan Moto G42 aradan geçen kısa sürenin peşinden Geekbench performans testinde boy gösterdi. […]

Piyasada rekabetçi bir marka olmaktan çıkmış olsa da, belirli pazarlarda yeni telefonlar ile kullananların karşısına çıkmaya devam eden Motorola’nın 200 Megapiksel kameralı telefonunu Temmuz ayında tanıtması planlanıyor. Bir tek firmanın tanıtmayı düşündüğü birçok orta segment model bulunuyor.

XT2233 model numarası ile sertifikası ortaya çıkan Moto G42 aradan geçen kısa sürenin peşinden Geekbench performans testinde boy gösterdi. İşlemcinin yanı sıra tasarımı da ortaya çıktı.

Moto G42’ye 6 nm yapınış süreci ile üretilen sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 680 güç veriyor. 2.4 GHz hızında çalışan Kryo 265 çekirdeklerinden oluşan işlemci, Adreno 610 GPU’dan güç alıyor. X11 LTE modem yardımıyla 390 Mbps indirme, 150 Mbps yükleme hızına ulaşılabiliyor.

Motorola, 200 Megapiksel telefon için tarih verdi!


Motorola, 200 Megapiksel telefon için tarih verdi!

sektörünün “devleri” içinde yer almıyor olsa da, dikkat çekici modeller geliştiiyo. Bunlardan birisi de, 200 Megapiksel kameralı!

Moto G42 özellikleri iyi mi olacak?

Cihazın internet sayfasında HawaiiPlusOLED22 olarak kodlanmış olması, OLED ekrana haiz olma ihtimalini artırıyor. Bir tek bu detay neredeyse bilinmezliğini koruyor. Android 12 işletim sistemi ile çalışan telefon tek çekirdek testinden 376, çoklu çekirdek testinden ise 1538 puan aldı.

Telefonun üçlü arka kamerası dikey bir halde yerleştirilirken, ön tarafta ekrana ortalanmış bir ekran yer ediniyor. Motorola’nın bu telefonu gelecek günlerde duyurmasını bekliyoruz.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.