Motorola Edge 30 Pro’nun render görselleri ortaya çıktı

01.02.2022
Motorola Edge 30 Pro’nun render görselleri ortaya çıktı


Bir dönem telefon sektörünün en başarıya ulaşmış şirketleri içinde gösterilen, yalnız 2010 yılından itibaren bu alanda yaşanmış olan köklü değişime ayak uyduramayarak eski enerjisini kaybeden Motorola için 2014 yılı bir dönüm noktası oldu. Lenovo’nun 2,91 milyar dolara satın almış olduğu şirket, adeta kimlik değişimi yaşayarak günümüzde Xiaomi benzer halde üreticilerle işlemci savaşına girer hale geldi. […]

Bir dönem telefon sektörünün en başarıya ulaşmış şirketleri içinde gösterilen, yalnız 2010 yılından itibaren bu alanda yaşanmış olan köklü değişime ayak uyduramayarak eski enerjisini kaybeden Motorola için 2014 yılı bir dönüm noktası oldu. Lenovo’nun 2,91 milyar dolara satın almış olduğu şirket, adeta kimlik değişimi yaşayarak günümüzde Xiaomi benzer halde üreticilerle işlemci savaşına girer hale geldi.

Motorola Edge 30 Pro tanıtım tarihi sızdırıldı


Motorola Edge 30 Pro tanıtım zamanı sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde render görüntüleri ortaya çıkan Motorola Edge 30 Pro modelinin tanıtım zamanı sızdırıldı.

Motorola Edge 30 Pro’nun tasarımı belli oldu

Motorola Edge 30 Pro’nun paylaşılan render görsellerine bugün bir yenisi eklendi. Böylelikle cihazın tasarımına dair en ufak bir sual işareti kalmadı.

Görselin deposu: 91Mobiles

Hatırlanacağı suretiyle geçtiğimiz haftalarda MySmartPrice tarafınca sızdırılan render görsellerinde akıllı telefonun logosunun sol alt köşeye inmiş olduğu ortaya çıkmıştı. Yalnız bugün paylaşılan görseller ise aksi şekilde logonun ortaya konumlandırıldığını ve cihazın tasarım olarak aralık ayında piyasaya sürülen Moto Edge X30 ile birebir aynı bulunduğunu gözler önüne serdi.

Motorola Edge 30 Pro, delikli ve yüksek ekran gövde oranına haiz bir panelle kullananların karşısına çıkacak. Öte taraftan son dönemde bir çok vakit amiral gemisi modellerinde karşımıza çıkan ekran altı parmak izi okuyucu da cihazda mevcut olacak.

Görselin deposu: 91Mobiles

Akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinden güç alması planlanıyor. 4 nm yapınış süreciyle üretilen yonga seti, bir tane 3.0 GHz ARM Cortex-X2, üç tane 2.5 GHz ARM Cortex-A710 ve dört tane 1.8 GHz ARM Cortex-A510 çekirdeklerine ek olarak Adreno 730 grafik birimine ev sahipliği yapıyor.

Motorola Edge 30 Pro, şubat ayında düzenlenecek bir etkinlikte kullananların beğenisine sunulacak. Cihazın küresel pazarlara gelip gelmeyeceği ise şu an için merak mevzusu.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.