MS hastası Serdar Ortaç koronavirüse yakalandı: Aşım olmasaydı daha kötü geçerdi

Koronavirüsün delta varyantı hızla yayılmaya devam ederken aşı olanlar bile virüse yakalandı. Bunlardan biri de Serdar Ortaç oldu. Ancak Ortaç’ta …

01.09.2021
MS hastası Serdar Ortaç koronavirüse yakalandı: Aşım olmasaydı daha kötü geçerdi

Koronavirüsün delta varyantı hızla yayılmaya devam ederken aşı olanlar bile virüse yakalandı. Bunlardan biri de Serdar Ortaç oldu. Ancak Ortaç’ta diğer ünlülüler gibi aşılarını yaptırdığı için belirtileri hafif yaşayarak atlattı.

Geçtiğimiz haftadan itibaren ünlüler dünyasında virüse yakalanan isimler ardı sıra açıklandı. Ezgi Mola, Enis Arıkan, Olga Kurlenko ve Dwayne Johnson gibi isimler yeniden virüse yakalandıklarını duyurdu. Ancak dünya yıldızlarının da aralarında bulunduğu isimler aşının olumlu etkisi olduğunun bir kez daha altını çizdi.

Kimisi hiç belirti yaşamazken kimisi hafif belirtilerle atlattıklarını bildirdi. Bunlardan biri de MS hastası Serdar Ortaç oldu. Genel olarak hastalığından kaynaklı tedavi gören ünlü şarkıcı, geçtiğimiz hafta solunum sıkıntısı nedeniyle teste yaptırdı. Koronavirüse yakalandığını gören şarkıcı şaşırdığını belirtti. İki aşısı sayesinde belirtileri hafif atlattığı işte şu sözlerle açıkladı:

“Covid’de 5’inci gün. İki tane aşım var. Aşım olmasaydı bence daha kötü geçerdi. Çünkü ciğerlerime kadar inmişti. Konuşurken hırıldıyordum. Nefes almak da zor. Dikkati elden bırakmazsak iyi olur. Bütün hastalara geçmiş olsun.”

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.