MSI Modern 14 B4MW Bilgisayarı Duyuruldu

20.07.2020
MSI Modern 14 B4MW Bilgisayarı Duyuruldu

Daha önceden Intel işlemci ile gördüğümüz bu bilgisayar, son gelen değişikler ile birlikte AMD işlemciye dönüşmüş durumda. MSI, bu duyuruyu yaparken sessiz sedasız duyurdu. MSI Modern 14 B4MW ismi ile piyasaya sürülecek olan bilgisayar üzerinde çeşitli değişikler yapıldı. Bu yazımızda da MSI Modern 14 B4MW özellikleri çerçevesinde tüm değişikliklere değineceğiz.

Son günlerde Intel işlemcili bilgisayarların fiyatları arttı. Bu durumda üreticiler ve tüketiciler AMD işlemcilere doğru yönelmeye başladı. Bu durum öyle bir hal aldı ki son zamanlarda piyasaya çıkan bilgisayarlar AMD işlemcisi ile karşımıza çıktı. Bugün ise şaşırdığımız nokta; daha önce INTEL işlemci ile çıkan bir bilgisayarın şimdi AMD işlemcisi ile çıkması oldu.

MSI Modern 14 B4MW Bilgisayarı Özellikleri

Sessiz bir şekilde piyasaya sürülen MSI Modern 14 B4MW Bilgisayarı özellikleri arasından ilk göze çarpan şey; 14 inç ekranı ve AMD işlemcisi olarak görülüyor. ‘’MSI Modern 14 B4MW’’ adındaki bilgisayar, Bu sefer Intel 10.nesil Comet Lake U serisi yerine AMD’nin Ryzen 7 4000U işlemcisine sahip.

Yeni model ile birlikte değişen tek şey ekran olmadı elbette. Eski modelde 32 GB DDR RAM destek vardı. Fakat, Ryzen 7 4000U işlemcili yeni modelde ise 64 GB DDR4 Ram’e kadar destek var. Tabi, bu farklılık ile birlikte grafik kartında da değişiklik görülüyor.

Eski modelden farklı olarak AMD’nin Radeon Vega grafik kartı ile piyasaya sürülecek olan yeni model bilgisayarda, ram desteği, grafik ve işlemcinin dışında bir değişik görünmüyor. Bilgisayarın ekranı 4k çözünürlükte ve 30 HZ tazeleme hızına sahip. 14 inçlik olan bu bilgisayar 1920 x 1080 çözünürlüğüne de sahip.

MSI Modern 14 B4MW Fiyatı

AMD işlemcili olan MSI Modern 14 B4MW bilgisayarının fiyatı henüz bilinmiyor. Bilgisayarın piyasaya sürüldüğü tarihte netleşecek.

YAZAR BİLGİSİ
Web Hane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.