Muazzez Ersoy’dan meslektaşlarını kızdıracak sözler

24.02.2022
Muazzez Ersoy’dan meslektaşlarını kızdıracak sözlerTRT’de müzik programı meydana getiren Muazzez Ersoy, yansılamak edildiğini söylemiş oldu.


Muazzez Ersoy'dan meslektaşlarını kızdıracak sözler

Nostalji müziğin kraliçesi Muazzez Ersoy, TRT Müzik’te gösterilen canlı performans programında imalı bir izahat yapmış oldu. Ersoy, müzik dünyasında yeni bir münakaşanın fitilini ateşleyecek sözler söylemiş oldu.

“PROGRAMIMIZIN REPERTUVARI ALINIYOR”

Yansılamak edildiğini söyleyen meşhur sanatçı, “Instagram’da gezinirken, bazı meslektaşlarımın bizim her hafta gösterilen programımızdan sorumluluk yaptıklarını görüyorum. İzlenimlerim o doğrultuda. Bu da beni oldukca mutlu ediyor, oldukca hoşuma gidiyor.

“MUTLU OLURUM”

İstiyorum ki örnek olarak Müheyya Oldu Meclis, bir Hicaz Divan, bir Şehnaz Divan da okusunlar. Hakkaten oldukca mutlu olacağım.” diye konuştu.

Muazzez Ersoy dan meslektaşlarını kızdıracak sözler #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.