Müfit Can Saçıntı ile Çiğdem Saçıntı boşandı

03.03.2022
Müfit Can Saçıntı ile Çiğdem Saçıntı boşandıOyuncu ve senarist Müfit Can Saçıntı, 22 senelik eşi Çiğdem Saçıntı ile yollarını ayırdı.


Müfit Can Saçıntı ile Çiğdem Saçıntı boşandı

“Çocuklar Duymasın” ve “Mandıra Filozofu” benzer biçimde projelerle tanınan 53 yaşındaki Müfit Can Saçıntı, 2000 senesinde Çiğdem Saçıntı ile evliliğe ilk adımını atmıştı. Meşhur çift, 2005’te kızları Duru’yu kucaklarına almıştı.

22 YIL SONRA BOŞANDILAR

22 senelik evli çiftten fena haber geldi. 5 yıl ilkin yollarını ayırma sonucu alan ve kızlarının büyümesini bekleyerek bu düşüncelerini erteleyen ikili, 24 Şubat’ta sessiz sedasız boşandı.

Kararın arkasından adliyeden ayrılan çift, beraber yemeğe çıktı. Boşandıktan sonrasında izahat meydana getiren Müfit Can Saçıntı, “Dostça boşandık.” ifadelerini kullandı.

Müfit Can Saçıntı ile Çiğdem Saçıntı boşandı #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.