Müge Anlı dondu kaldı! Eşi pideciye kaçan Serkan Kıyak kafasını defalarca kez yerlere vurdu

Geçtiğimiz günlerde “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına katılarak günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, canlı yayın …

07.12.2021
Müge Anlı dondu kaldı! Eşi pideciye kaçan Serkan Kıyak kafasını defalarca kez yerlere vurdu

Geçtiğimiz günlerde “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına katılarak günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, canlı yayın sırasında eşinin pideciye kaçtığını öğrenince sinir krizi geçirdi. Ağlayarak kendini yerlere atan adam kafasını defalarca zemine vurdu.

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert‘te geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay sosyal medyanın gündemine oturdu. Günlerdir haber alamadığı eşi Zehra Kıyak‘ın bulunması için programa katılan Serkan Kıyak, anlattıklarıyla herkesi şoke etti.

Eşinin kandırılarak 2 yaşındaki bebekleri ile görme engelli anneannesini bırakıp gittiğini söyleyen Kıyak, aynı zamanda eşini daha önce başka erkeklere uygunsuz fotoğraflar gönderirken yakaladığını anlattı.

“BENİM EŞİM YAPMAZ!”

Eşinin geri dönmesi için canlı yayında ağlayarak yalvaran Kıyak, “Benim eşim yapmaz. Döner inanıyorum. Herkes hata yapar ben affederim. Güzel karım, melek karım lütfen dön geriye… Sana kına gecesi yaptım. Helali hoş olsun…Dönsün çamaşır makinesini de alırım. Herkesin karısı bulunuyor, benimkini de bulun” ifadelerini kullandı.

Evliliklerinde hiçbir sorun yaşamadıklarını dile getiren Kıyak, kendi elleriyle börekler açtığını yemekler yaptığını söyleyerek “Güzel karım, melek karım” diyerek eşine geri dön çağrısı yaptı. 

Canlı yayına bağlanan Zehra’nın komşusu Rümeysa isimli kadın Zehra’nın kendisini aradığını ve karşı komşuları pideci Gökhan’la kaçtığını anlatınca olanlar oldu. Kayıp eş Zehra Kıyak’ta yayına bağlanarak Serkan’ı ve ailesini artık istemediğini söyledi. Bunu duyan genç adam programda kendine hakim olamadı.

“YİNE AFFEDERİM DÖN GEL!”

Gözyaşları içinde kendini yerden yere vuran Kıyak, “Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim… 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin… Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben… Şikayetçiyim” diyerek stüdyodakileri şaşırttı. Kafasını birkaç kez de zemine vurarak ağlayan Kıyak, Müge Anlı’nın ekipleri tarafından stüdyodan çıkarıldı.

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.