Muharrem İnce’den dikkat çeken sözler: Oldukça gizli saklı oyumuz var

11.03.2022
Muharrem İnce’den dikkat çeken sözler: Oldukça gizli saklı oyumuz var


Adana Çukurova’da partisinin ilçe binasının açılışını icra eden Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Partimize insanları çağrı edin. Güvenli olun fazlaca gizli saklı oyumuz var. Üyeliğe bakmayın siz” diye konuştu.

AW566228_02

“EMİN OLUN GENÇLER VE KADINLARDAN ÇOK OY ALACAĞIZ”

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bir takım ziyaret ve açılış Adana’ya geldi. Çukurova’da partisinin ilçe binasının açılışını icra eden İnce, “Partimize insanları çağrı edin. Güvenli olun fazlaca gizli saklı oyumuz var. Üyeliğe bakmayın siz. Bırakın başka partide üye olsun. Asla canınızı sıkmayın. Siz sonuca bakın. Güvenli olun gençler ve kadınlardan fazlaca oy alacağız. Bunu görüyorum” diye konuştu.

Türkiye’yi üretim üssü haline getirmek için çalışacaklarını söyleyen İnce, “Türkiye’yi tekrardan kendi kendine yetebilen ülkelerden yapabilmek, eğitimini nitelikli hale getirebilmek için, medyasını özgür kılabilmek, üniversitesini konuşan üniversite yapabilmek, dış politikasını başı dik, onurlu bir Türkiye yapabilmek için, tarımında tarlalarından bolluk fışkırtmak için, fabrikalarının dumanını tüttürmek için, hayallerini Kanada’da, Almanya’da değil Adana’da, Ankara’da, Mersin’de, İstanbul’da kurabilmeler için birlikte çalışacağız” dedi.

Kaynak: İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İYİ Parti'de darp iddiası! Peş peşe açıklamalar geldiİYİ Parti’de darp iddiası! Peş peşe açıklamalar geldi
Savaşın seyri değişiyor mu? Önce Rusya şimdi ABD: Kimyasal silah tehdidi...Savaşın seyri değişiyor mu? Ilkin Rusya şimdi ABD: Kimyasal tabanca tehdidi…
 Erdoğan ile Biden arasında kritik görüşme Erdoğan ile Biden içinde eleştiri görüşmeYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.