Muradiye Spor Kompleksi Süper Lige Hazır

08.10.2022
Muradiye Spor Kompleksi Süper Lige HazırPotanın Tarzanları, Cuma günü Muradiye Spor Kompleksi’nde, ING Basketbol Süper Ligi’nde evinde ilk maçına çıkacak. Sürem süresince dev kulüpleri ağırlayacak olan Muradiye Spor Kompleksi’nin çevresinde Manisa Büyükşehir Belediyesi lüzumlu hazırlıkları tamamladı.  Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Yazman Yardımcısı Ali Öztozlu da; Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, Şehir Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Engin Altun ile beraber yürütülen emekleri inceledi. Otopark, peyzaj çalışmalarıyla tesisin çevresinde lüzumlu hazırlıkları yaptıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Yazman Yardımcısı Ali Öztozlu,” Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla, spor kompleksini ilk maça yetiştirmek için tüm ekiplerimiz hummalı bir halde çalıştı. Gerek spor kompleksinin içerisi, gerekse karmaşık çevresinde çalışmalarımızı tamamladık. Bu anlamda kompleksin çevresinde Fen İşleri, Yol Yapım, Bakım ve Onarım, Ulaşım ve Şehir Estetiği Dairemiz emek harcama yürüttü. Sürem süresince inşallah güzel bir halde taraftarımızı ağırlayacağız ”dedi.

Muradiye Spor Kompleksi’ne Iyi mi Ulaşım Sağlarım?

Öte taraftan Cuma günü Beşiktaş Emlak Jet’i ağırlayacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da maçın oynayacağı Muradiye Spor Kompleksi’ne sporseverlerin ulaşımı için şehrin 5 noktasından parasız servis imkanı sunuluyor. İşte güzergah ve ulaşım saatleri;

1.Güzergah: 17:30 CBÜ Sıhhat Bilimleri Fakültesi (Uncubozköy), 17:45 Laleli Yapek Market, 18:00 Mustafa Kemal Atatürk Şehir Parkı Kreş Önü.

2.Güzergah: 17:30 Sultan Cami, 17:45 Kültür Sitesi, 18:00 Manisa Lisesi.

3.Güzergah: 17:30 Mümin Özkasap Stadı, 17:45 Alaybey Cami, 18:00 Tren Garı.

4.Güzergah: 17:30 Akgedik TOKİ, 17:45, CBÜ Talebe Kız Yurdu, 18:00 CBÜ Muradiye Kampüs Rektörlük.

5. Güzergah: 18:00 Tarık Almış Spor Salonu.YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.