Murat Dalkılıç, Hande Erçel ve Merve Boluğur hakkında konuştu

03.03.2022
Murat Dalkılıç, Hande Erçel ve Merve Boluğur hakkında konuştuMurat Dalkılıç, eski aşkı Hande Erçel ile pişti olması ve eski eşi Merve Boluğur’un yeni aşkı hakkında açıklamalarda bulunmuş oldu.


Murat Dalkılıç, Hande Erçel ve Merve Boluğur hakkında konuştu

2020 senesinde ayrılan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, geçtiğimiz haftalarda oynanan Fenerbahçe Beko-Real Madrid basketbol maçında pişti olmuşlardı. Daha ilkin hususi hayatıyla ilgili konuşmayan meşhur müzisyen, kaide bozdu. Dalkılıç, eski sevgilisi Hande Erçel ve eski eşi Merve Boluğur hakkında konuştu.

“BEN GÖRMEDİM”

Bu mevzu hakkında konuşan Darlkılıç, “Ben kendisini görmedim. Eğer görseydim gidip slm verirdim. Neticede küs değiliz. Eskiye dayalı bir hissiyatımız yok.” ifadelerini kullandı.

“EMRE’Yİ SEVERİM”

Murat Dalkılıç, 2017’de boşandığı Merve Boluğur’un arkadaşı Emre Kaya ile çıkan aşk haberleri için “Bu tarz bir olay var mı yok mu bunu bilmiyorum. Emre benim sevdiğim birisidir. Merve de o şekilde. Birbirlerini seviyor, anlaşabiliyorlarsa, mutlularsa üçüncüye söz düşmez.” diye konuştu.

EVLİLİĞE KARŞI

Dalkılıç, geçen yaz eski sevgilisi Hande Erçel’in rol arkadaşı olan Sitare Akbaş’la aşk yaşamaya başlamıştı.

Başından bir evlilik geçen müzisyen, “Şu an evlenmek benzer biçimde bir düşüncemiz yok. Sitare de böyle bir durum düşünseydi bana söylerdi. Ben birisiyle bir imzaya bağlı kalmış olarak beraber olmak istemiyorum. Fazlaca iyi giden bir ilişkimiz var, her şey yolunda.” dedi.

Murat Dalkılıç, Hande Erçel ve Merve Boluğur hakkında konuştu #1

Murat Dalkılıç, Hande Erçel ve Merve Boluğur hakkında konuştu #2

Murat Dalkılıç, Hande Erçel ve Merve Boluğur hakkında konuştu #3

Murat Dalkılıç, Hande Erçel ve Merve Boluğur hakkında konuştu #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.