Muş’ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı tedbir

01.01.2022
Muş’ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı tedbirHava vakalarından korumak için araçların battaniye sarıldığını görmek alışkanlık haline geldi. Bu kez de Muş’ta ısı sıfırın altına düşmüş olduğu için araçlar örtülerek soğuktan korunuyor.


Muş'ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı önlem

Muş’ta kış sert geçiyor. Eksi 15 derecelere inen hava sıcaklıkları vatandaşları zorluyor. Onlar da fazlaca soğuk olduğunda naylon ve branda yöntemi uygulayarak hem yakıttan tutum ediyor hem de araçlarını soğuktan korumaya çalışıyorlar.

MUŞ’TA HAVA SICAKLIĞI 15 DERECENİN ALTINDA

Hava sıcaklığının sıfırın altında 15 dereceye kadar düşmüş olduğu Muş’ta bazı vatandaşlar, evlerinin kapı, balkon ve pencere ve araçlarının üstünü naylon ve branda kaplayarak soğuktan korunuyor.

NAYLON VE BRANDALI ÖNLEM

Muş’ta kışın soğuk havadan dolayı evlerini ve araçlarını ısıtmakta sorun yaşayan vatandaşlar, naylon ve brandayla tedbir almaya çalışıyor.

Muş ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı önlem #1

“MUŞ’TE KIŞ SERT GEÇİYOR”

Kente kış mevsiminin fazlaca sert geçtiğini belirten Vatandaşlar, fazlaca soğuk olduğunda naylon ve branda yöntemi uyguladıklarını hem yakıttan tutum ettiklerini hem de araçlarını soğuktan korumaya çalıştıklarını belirttiler.

Muş’ta soğuk havaya araçlara naylon ve brandalı tedbir VİDEO

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.