Mustafa Denizli: Berabere bitse üzülürüm diyordum

22.12.2021
Mustafa Denizli: Berabere bitse üzülürüm diyordum


Mustafa Denizli: Berabere bitse üzülürüm diyordum

Spor Toto 1. Lig’in 18. haftasında Altay, konuk etmiş olduğu Trabzonspor’a 2-1 yenik oldu. Maçın peşinden düzenlenen basın toplantısında Altay Teknik Direktörü Mustafa Denizli, açıklamalarda bulunmuş oldu.

Mustafa Denizli, ”Ligin uzak ara lideri olan takımla oynadığınız maçın 90 dakikası futbol adına ve bizim adımıza düşündüğümüz benzer biçimde geçti. Temposu devasa yükseklikte, pozisyonları değerlendiremediğimiz bir doksan dakika oldu. Her şeye karşın takımımı ve destek veren taraftarımızı kutluyorum. Futbolda bunlar daima yaşanmıyor. Bu maç berabere bitse üzülürüm diye düşündüğüm anda maçı kaybettik. Söylenecek fazla bir şey yok. Takımım bu şekilde oynadığı müddetçe bu ligin en flaş ekiplerinden biri olmaya devam edecek. Skor ne olursa olsun bu takımla gelecek adına hiçbir endişem yok. Dönem içinde sorun çektiğimiz 1 yada 2 bölgeye geçirme yaparsak problemlerimizi büyük seviyede hallederiz. Yapamazsak da hallederiz. Zira bu ekip neler yapabileceğini oynadığı futbolla gösteriyor“ dedi.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.