Mustafa Sandal’ın son görüntüsü toplumsal medyayı salladı

12.01.2022
Mustafa Sandal’ın son görüntüsü toplumsal medyayı salladıMustafa Sandal, toplumsal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.


Mustafa Sandal'ın son görüntüsü sosyal medyayı salladı

Meşhur müzisyen Mustafa Sandal, Instagram hesabından yeni fotoğraflarını paylaştı.

“HER ŞEY SİZLER İÇİN”

Dün 52 yaşına basan Mustafa Sandal, fanatiklerinin kutlama mesajlarına teşekkür etti. Doktoru ile beraber objektif karşısına geçen müzisyen, “Canım dostlarım, yol dostlarım; toplumsal medyadaki doğum günü mesajlarınız beni fazlaca mutlu etti. Hepinize fazlaca teşekkürler. Siz de iyi ki doğdunuz, iyi ki bu şekilde güzel bir ülkemiz var ve ben sizler için besteler yapmış olup, şarkılar söylüyorum.” mesajını yayınladı.

Değişimiyle dikkatleri üstüne çeken Sandal’ın paylaşımı, toplumsal medyada gündem oldu. Takip edenleri, yüzüne uyguladığı filtreyi abartan Mustafa Sandal’ı tanımakta güçlük çekti.

Mustafa Sandal ın son görüntüsü sosyal medyayı salladı #1

Mustafa Sandal ın son görüntüsü sosyal medyayı salladı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.