MUZAFFER ETÇİL AEP SONA ERDİ

16.04.2022
MUZAFFER ETÇİL AEP SONA ERDİTürkiye Futbol Antrenörleri Derneği (Tüfad)Manisa Şubesi analım, yaşatalım felsefesi ile Manisa ‘da 4-13 Nisan tarihleri içinde Tff Grassroots C Eğitim programları kapsamında rahmetli “Muzaffer Etçil ”adına düzenlenen ve eğitmenliğini Sercan Görgülü ile Aşkın Çift’in yapmış olduğu alıştırmacı eğitim programı sonlandı.

 FUTBOL CAMİASINA HAYIRLI OLSUN

Alıştırmacı eğitim programı kapanış töreni Fazlaca Amaçlı Salonunda yapılmış oldu. Kapanış programına 30 alıştırmacı talibi ile Tüfad Manisa Şube Başkanı Özer Şenoğlu, Tüfad Yönetim kurul Üyeleri katıldı.

Manisa TÜFAD Şubesi Başkanı Özer Şenoğlu yapmış olduğu açıklamada, “ 30 alıştırmacı adayının katılımıyla, 10 gün devam eden eğitim programına, TFF Grassroots C ” Muzaffer Etçil ” adını vererek analım, yaşatalım felsefemizi yerine getirdik.

4-13 Nisan tarihleri tarihlerinde meydana getirilen eğitim programı sonunda Manisa futbolunun duayen antrenörü, spor adamı rahmetli Muzaffer Etçil’i anmanın mutluluğunu ve yeni antrenörler kazandırmanın olmanın heyecanı içindeyiz. Manisa ve ülke futbol camiamıza hayırlı olsun.” dedi.

Konuşmanın arkasından alıştırmacı adayları eğitmenlere plaket takdim edildi. Alıştırmacı adayları eğitmenleri ile vedalaştı ve eğitim programı sonlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir