NAOMI OSAKA VS COLLECTIVE’E KATILDI

Tenis şampiyonu Naomi Osaka, Victoria’s Secret’ın yeni yüzü oldu. Women’s Wear Daily’nin haberine göre Victoria’s Secret’ın daha çeşitli bir …

19.11.2021
NAOMI OSAKA VS COLLECTIVE’E KATILDI

Tenis şampiyonu Naomi Osaka, Victoria’s Secret’ın yeni yüzü oldu. Women’s Wear Daily’nin haberine göre Victoria’s Secret’ın daha çeşitli bir marka olma yolunda geliştirdiği yeni VS Collective adlı projesine katılan Osaka, Valentina Sampaio, Paloma Elsesser, Hailey Bieber, Megan Rapinoe ve Eileen Gu gibi isimlerin arasına katıldı. “Victoria’s Secret’ın Collective için vizyonunu öğrendikten ve anladıktan sonra, bu muhteşem kadınların arasına katılmak için motive oldum” diyen Naomi, “Küçükken Victoria’s Secret mağazalarına gittiğimde neden bu kadınların benim gibi görünmediğini düşünürdüm. Şimdi, bir kolektif olarak, farklı geçmişlerden, kültürlerden ve bedenlerden olan yeni nesle ilham kaynağı olabiliriz. Bu benim için inanılmaz bir ilerleme temsil ediyor” dedi.

Naomi’yi “doğal bir seçim” olarak tanımlayan Victoria’s Secret’ın Tasarım Direktörü Janie Schaffer, “İnanılmaz bir pozitif enerji yayıyor ve cesareti, kararlılığı ve dürüstlüğü ile dünyanın dört bir yanındaki kadınlara ilham vermeye devam ediyor. Olumlu değişimi yönlendirmeye yardımcı olmak için Naomi ile ortak olmaktan onur duyuyoruz” dedi.

Victoria’s Secret’ın yeni projesindeki ilk görünümünü VS Voices podcast yayınında yapan Naomi, sunucu Amanda de Cadenet ile gelecekteki hedeflerini ve kariyerindeki umutlarını anlattı. Collective’e katıldığı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Naomi, markadan en sevdiği parçanın da yumuşak pijama takımları olduğunu belirtti. Tenis kortundan kalan boş zamanında tasarıma odaklanmak istediğini söyleyen Naomi’den bir Victoria’s Secret kapsül koleksiyon iş birliği görebiliriz!

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.