Neslihan Atagül, mini şortuyla karla oynadı

24.01.2022
Neslihan Atagül, mini şortuyla karla oynadıSoğuk havaya aldırış etmeyen Neslihan Atagül, mini şortuyla kar hazzı yapmış oldu.


Neslihan Atagül, mini şortuyla karla oynadı

Meşhur oyuncu Neslihan Atagül, İstanbul’u tesiri altına alan karın keyfini evinin bahçesinde çıkardı. Meşhur oyuncunun, kar kombini ise dikkat çekti. Atagül, kısacık şortu ile karlar içinde poz verdi.

Sıhhat sorunları sebebiyle uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Neslihan Atagül, İstanbul’u tesiri altına alan karın tadını çıkardı.

ŞORTLA ÇIKTI

Evinin bahçesinde kar hazzı meydana getiren oyuncunun, kombini ise dikkat çekti. Havanın soğuk ve karlı olmasına karşın Atagül, mini şortuyla dışarıya çıktı. Bu anları Atagül’ün eşi Kadir Doğulu çekerek toplumsal medyadan paylaştı.

. Doğulu’nun dışarı çıkmak yerine evin içinden eşini telefonla çekti. Meşhur oyuncu, bir süre kalmış olduğu bahçede köpeğiyle oyunlar da oynadı.

Neslihan Atagül, mini şortuyla karla oynadı #1

Neslihan Atagül, mini şortuyla karla oynadı #2

Neslihan Atagül, mini şortuyla karla oynadı #3

Neslihan Atagül, mini şortuyla karla oynadı #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.