Neslihan Atagül’den Kadir Doğulu’ya yorum

15.03.2022
Neslihan Atagül’den Kadir Doğulu’ya yorumNeslihan Atagül, kendisi benzer biçimde oyuncu olan Kadir Doğulu’nun fotoğraflarına yorumsuz kalamadı.


Neslihan Atagül'den Kadir Doğulu'ya yorum

Ünlüler dünyasının örnek çiftleri olarak gösterilen güzel oyuncu Neslihan Atagül ve meslektaşı eşi Kadir Doğulu’dan yeni bir paylaşım geldi.

Şimdilerde ekranlardan uzak olan Kadir Doğulu, eşine verdiği pozları Instagram’dan paylaştı. Ormanlık alanda karın tadını çıkaran ikiliden Doğulu, fotoğraflarını, “Dünden…” notuyla yayınladı.

“ÇOK GÜZELSİN”

Atagül de eşinin paylaşımlarına kayıtsız kalmadı. Oyuncu, Kadir Doğulu’ya, “Fazlaca güzelsin!” şeklinde seslendi. Meşhur isim, yorumuna kalp emojileri eklemeyi de dikkatsizlik etmedi.

Toplumsal medya hesaplarından sık sık birbirlerine olan aşklarını dile getiren meşhur çifte gene beğeni yağdı.

Neslihan Atagül den Kadir Doğulu ya yorum #1

Neslihan Atagül den Kadir Doğulu ya yorum #2

Neslihan Atagül den Kadir Doğulu ya yorum #3

Neslihan Atagül den Kadir Doğulu ya yorum #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.