Netflix sevilen dizisini iptal ediyor! Hayranlar mutsuz

08.04.2022
Netflix sevilen dizisini iptal ediyor! Hayranlar mutsuz


Netflix’in bir popüler dizisi daha fanatiklerine veda etmeye hazırlanıyor. Doğaüstü/dram yapımı Locke & Key üçüncü sezonuyla birlikte final yapacağı duyuruldu. Netflix’in açıklamasına gore hayranlar bu gelişmeye üzülmemeli, bu sebeple öykü üçüncü sezonla birlikte planlandığı şeklinde sonlanacak.

En çok izlenen Netflix film ve dizileri belli oldu!


En oldukça izlenen Netflix film ve dizileri belli oldu!

Netflix geçtiğimiz günlerde 21- 27 Mart arası en oldukça izlenen yapımlarını paylaşmıştı. Şimdi de bu haftanın Top10’ini deklare etti.

Locke & Key üçüncü sezonla veda edecek

Locke & Key’in on bölümlük ilk sezonunun beklenmedik şekilde başarıya ulaşmış olmasının arkasından Netflix, dizi ekibine 10 bölümlük ikinci sürem ve sekiz bölümden oluşan üç sezonluk bir plan sunmuştu. Yeni iptal sonucu, Locke & Key’in baş yapımcıları Carlton Cuse ve Meredith Averill’in planlarına ayak uyduracak şeklinde görünüyor.

Joe Hill ve Gabriel Rodriguez’in fantastik çizgi roman serisinin uyarlaması olan Locke & Key, 2020 senesinde tek sürem olarak planlanmıştı. Yalnız Carlton Cuse ve Meredith Averill’in açıklamasına gore, Netflix’in de onayıyla üç sezona uzatılabileceği dile getirildi.

Dram dizisi prömiyerini Şubat 2020’de yapmış oldu. İkinci sürem ise Mart 2020’de duyuruldu ve Ekim 2021’de Netflix’te yayınlandı.

Sekiz bölümden oluşacak dizinin üçüncü sezonu, aslen ikinci sezonla birlikte Toronto’da çekildi. Halihazırda post prodüksiyon aşamasında olan üçüncü sezonun, 2022’nin sonlarında yayınlanması planlanıyor.

Gerilim dizisinin 3. sürem kadrosunda Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Brendan Hines, Sherri Saum, Kevin Durand ve Coby Bird yer ediniyor.

Netflix Türkiye fiyatlara zam yaptı!

Locke & Key mevzusu ne?

Doğaüstü güçler, babaları gizemli koşullar altında öldürüldükten sonrasında Locke kardeşleri takip eder. Üç kardeş ve anneleri, babalarının vefat etmesiyle bağlantılı olabilecek esrarengiz anahtarlarla dolu bulunduğunu keşfettikleri Keyhouse isminde eve göç eder.

Locke kardeşler değişik anahtarları ve benzersiz güçlerini açığa çıkarır, bir tek gizemli bir güç uyanır ve anahtarları çalmak için kardeşleri tehlikeye atmaya adım atar.

Peki ya siz popüler dizinin iptal edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da yada yorumlarda bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.