Neva isminin anlamı nedir? Yargı dizisi Neva kimdir? Başak Gümülcinelioğlu canlandırıyor! Başak Gümülcinelioğlu kaç yaşlarında?

19.12.2021
Neva isminin anlamı nedir? Yargı dizisi Neva kimdir? Başak Gümülcinelioğlu canlandırıyor! Başak Gümülcinelioğlu kaç yaşlarında?


Neva isminin anlamı nedir? Yargı dizisi Neva kimdir? Başak Gümülcinelioğlu canlandırıyor! Başak Gümülcinelioğlu kaç yaşında?

Yargı dizisinde Neva karakteri 2. bölüm itibariyle ilgi uyandırdı. Yargı dizisinde Neva karakterinin hakim olduğu biliniyor. Peki fakat Yargı dizisindeki Neva kimdir?

Yargı Neva kimdir?

Yargı dizisindeki Neva karakteri, Savcı Pars’ın kardeşidir. Neva ile Savcı Ilgaz içinde aşk yaşanmıştır. İkilinin nişanlı olduğu da biliniyor. Ilgaz ve Neva’nın ayrılması sonucunda Pars Ilgaz’a cephe alır. 

Neva karakterine Başak Gümülcinelioğlu yaşam veriyor. 

Neva ne demek?

Neva isminin anlamı, ses, makam, name, uyum, refah, zenginlik, güç olarak açıklanmaktadır. 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.