Nihat Doğan, İzzet Yıldızhan’a acımadı

13.01.2022
Nihat Doğan, İzzet Yıldızhan’a acımadıMeşhur müzisyen İzzet Yıldızhan sahne giysilerine dair söyledikleriyle gündemden düşmüyor.


Nihat Doğan, İzzet Yıldızhan'a acımadı

Gülşen, Hadise ve Hande Yener’in sahne giysileri hakkında düşüncelerini dile getiren İzzet Yıldızhan “Sahnede külot giymesinler ya” açıklamasıyla tepki çekti. Açıklamasından sonrasında karıştığı skandallar gündeme gelen İzzet Yıldızhan’a bir tepki de eski dostu Nihat Doğan’dan geldi.

“Ağır şeyler söylemek lazım fakat kendimi zor tutuyorum” diyen Doğan “20 yaşlarında kızlara DM’den yürümek helal mi?” diyerek tepki gösterdi.

“ÖYLE BİR İSLAM YOK”

Nihat Doğan İzzet Yıldızhan’ı hedef alarak “Bikinili kızları takip edip DM’den eve çağırmak düzgüsel. 20 yaşındaki kızlara DM’den yürüyüp ifşalanmak… Hangi cemiyet? Kızlara DM’den yürümek helal mi? Karının başını açmak helal mi? Öyleki bir islam yok” dedi.

GRUP SEKS AÇIKLAMASI

2011 senesinde bir otelde yaşanmış olan grup sikiş ve dört hanıma darp vakasında İzzet Yıldızhan’ın yanında olan Nihat Doğan eski dostuyla ilgili ağzına geleni söylemiş oldu. Nihat Doğan bu mevzuya dair seneler sonrasında yapmış olduğu açıklamasında “Benim mevzuyla alakam yok! Karagöz bir kızı sevecek ceremesini Hacivat çekecek. O dönemde aydınlanmıştı. Kızları gördüm dedim, bilgime başvuruldu. Mevzu bu” dedi.

Nihat Doğan, İzzet Yıldızhan a acımadı #1

Nihat Doğan, İzzet Yıldızhan a acımadı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.