Nokta Organizasyon Şirketi

18.11.2020
Nokta Organizasyon Şirketi

Nokta organizasyon şirketi neler yapar; Organizasyon, disiplin, itina, ve ciddiyet gerektiren bir iştir. Uyumlu bir ekip olmanın yanı sıra, zamanı kullanma sanatı, gerekli lojistik destek maliyetleri ve raporları hazırlayabilme yeteneğine sahip, minimum maliyetle maksimum verim mantığıyla çalışma planı sunumu yapabilen, seçilmiş insanlara hizmet etmeyi daima onurlu bir davranış olarak gören, çalışma arkadaşlarımızdan oluşuyoruz. Organizasyon konularına ilişkin nelere dikkat ediyoruz ve hangi işlem takip sırasına göre hareket ediyoruz? Başarımızın temelinde neler var? Gibi konularla ilgileniyorsanız, yazının devamında okuyabilirsiniz.

Nokta Organizasyon Şirketinin Başarı Sırrı

Belli bir yerde ve zamanda yapılacak etkinliğin, programının yazılı izni sonrası organize edilmesi gerekir. Ve bunun deneyimli ve, sektörün içinde bazı mesleklerde çalışmış, başarılı kişiler tarafından uygulamaya alınmış olması gerekir. Bunlar çiçekçi, matbaa firması, animasyon firması – herhangi bir tiyatro ekibi, Seslendirme şirketi veya firması, yada bir fotoğrafçı veya bir fotoğraf sanatçısı olabilir. Ancak caddede (Seçme isimler***) Çiçekçilik tabelasına ek olarak organizasyon kelimesini ekleyen, faaliyetini aktif olarak çiçekçilik ve süsleme işlerine ayırmış bir esnafın organizasyon konularıyla ilgili olarak; (animasyonlar, baskı teknolojilerinin gelişimi ve seslendirme prodüksiyon vb.) mesleklere ayıracak ne kadar vakti olur acaba? Aynı şekilde bir seslendirme – prodüksiyon firmasının süsleme konularında da iddialı olduğunu söylemesi gibi. Organizasyon firmalarının önemi bu konuda ortaya çıkıyor. Elbette ki genelde Düğün salonları, veya bu tarz etkinliklerin yer alabileceği bir açık alan tahsis etmiş olan firmalar hangi çiçekçinin süsleme ve dekorasyon konularında temiz işler yapabildiğini, hangi matbaacının zamanında iş teslim edebildiğini bilebilmektedir. Ancak yinede bu önemli gün etkinliğinin veya programının iyi bir organizasyon firması tarafından yapılması gerekir.

nokta-organizasyon-sirketi

Dikkat zamanlaması

Konukların yada davetlilerin, hangi zamanda nelere dikkat edeceği veya dikkatinin çekileceği durumlardır. Sahnede gösteri anında seyircinin bulunduğu yerde bir yemek partisi verilmemesi hususunu arz eder. Sahne sanatları ve Görsel sanatlar çalışanları, icra gereği izleyicilerinin kendilerini daha rahat bir yerden izlemesi gerektiğini düşünürler. Bir etkinliğin iyi organize edilebilmesi için, davetliler konuklar yada seyircilerin bir an olsun sıkılmayacakları ortam yaratmakla doğru orantılı olduğunu düşünüyoruz.

En Güzel Organizasyonlar İçin Neler Yapılmalı

En iyi düğün organizasyonu için; Düğün, Süslemesi, Müzikleri, Pastası, Mekanı, tüm detayları planlayarak iyi bir organizasyon için düğün organizasyon hizmetleri titizlikle sunmaktayız. Özenle hazırlanmış bir düğün organizasyonu hayatınız boyunca unutulmayacaktır. Özellikle düğün bir ömür boyu süren o mutlu anı, önem ve ciddiyetle düğün organizasyon firması olarak 1996 yılandan bu güne tecrübeli bir ekibimiz ve kaliteli ekipmanlar ile kusursuz düğün hazırlığı için dikkatle planlayarak gerçekleştirmekteyiz… Düğün organizasyonları belli bir düzen içerisinde yürütürken, düğünlerin kişi sayısı 100 kişiden 2000 kişiye aynı kalite ve estetikliği göstererek 15 yıldır hizmet vermekten mutluluk duyarak devam etmekteyiz. Düğün firması olarak en ince detaya kadar süsleme ve malzeme çeşitlerimizle sizlere seçerken şaşıracak kadar ürün sayımız ile en özel zevklere hitap etmekteyiz…

nokta-organizasyon-sirketi

Düğün Malzemeleri

Düğün malzemeleri kendi tasarımcılarımız tarafından özel bir şekilde tasarlamaktayız. Düğün süsleme ve dekorasyonu için özel konseptler hazırlayarak işinizi kolaylaştırmaktayız. Düğün organizasyon detayları uzman ekibimiz tarafından planlamakta ve en iyi şekilde uygulamaktadır. Düğün organizasyonu fiyatları bütçeye uygun öneriler veya düğün paket fiyatı ile bütçeniz doğrultusunda ayarlamaktayız. Düğün, süsleme, organizasyon yaptığımız örnekleri seçeceğiniz, veya hayal ettiğiniz konsepte, hizmetleri hazırlayarak profesyonel iyi bir düğün organizasyonu sunmaktayız. Bunlar dışında masa sandalye kiralama, açılış organizasyonu ve sünnet düğünü organizasyonu işlemleriniz içinde sizlere her türlü hizmeti sunuyoruz.

Balon Dekorasyonu

Balonların renkli dünyasıyla, firmanızın logosunu, resmini yada vermek istediğiniz mesajı bütünleştirin, ortaya en ucuz, en renkli, ve en etkili bir tanıtım aracı çıksın.

Önemli günlerinizde, açılışlarda, kokteyllerde, yeni ürün tanıtımlarınız da, hem bulunduğunuz mekanı renklendirin, hem de çocuk, genç, yaşlı herkesin ilgisini çeken, firmanızın amblem veya logosunu üzerinde taşıyan balonları çok geniş bir kitleye ulaştırın.

Süsleme Balonları ile bulunduğunuz mekanı inanılmaz renklere büründürmek, gösterişli ve zengin bir görünüme kavuşturmak çok kolay. Açılışlarda, festivallerde, özel günlerde, düğünlerde ve daha birçok mekanlarda düşük maliyetlerle inanılmaz renkli ortamlar yaratabilirsiniz.

Organizasyonların vazgeçilmezi, balonlarımızla açılışlarınıza, Fuar, Özel Davet, Festival, Doğum Günü, Promosyon Uygulamaları, Yeni Ürün Lansmanları, Tattırma aktiviteleri, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler günü, Babalar Günü ve bayramlarda Deneyimli kadromuzla renk katıyoruz.

 • Baskılı Balon
 • Zincir Balonlar
 • Kule Balonlar
 • Papatya Balonlar
 • Jumbo Balonlar
 • Punch Balonlar
 • Ça Ça Balonlar
 • Uçan Balonlar
 • Kalp Balon
 • Nazar Boncuğu Balon
 • Yazı Balon
 • Logo Balon
 • Tak Balon
 • Fly Pi Balon
 • Yer Balonları
 • Zeplin Balonlar
 • Şişme Kostümler
 • Şişme Oyun Parkları
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.