Nurgül Yeşilçay’ın dizisi Son Nefesime Kadar yayından kalkıyor

11.03.2022
Nurgül Yeşilçay’ın dizisi Son Nefesime Kadar yayından kalkıyor‘Son Nefesime Kadar’ dizisiyle ekranlara geri dönen oyuncu Nurgül Yeşilçay, süratli bir halde ekranlara veda ediyor.


Nurgül Yeşilçay'ın dizisi Son Nefesime Kadar yayından kalkıyor

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay, Begüm Birgören ve Rojda Demirer şeklinde başarı göstermiş oyuncuların yer almış olduğu Son Nefesime Kadar dizisiyle ilgili fena haber geldi.

YARIŞTA YENİLDİ

Sadakatsiz ve Müessese Osman şeklinde başarı göstermiş dizilerin yayınlandığı Çarşamba gününde Son Nefesime Kadar beklenen başarıyı gösteremedi. Dizi reytinglerde beklenilen başarıyı karşılayamadı.

Ufak bir kasabada komiser olarak vazife icra eden bir kadının öyküsünü mevzu alan Son Nefesime Kadar için final sonucu alındı. Dizi 5. bölümde ekrana veda edecek.

Nurgül Yeşilçay ın dizisi Son Nefesime Kadar yayından kalkıyor #1

Nurgül Yeşilçay ın dizisi Son Nefesime Kadar yayından kalkıyor #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.