Nuri Alço’yu sinirlendiren vefasızlık

10.02.2022
Nuri Alço’yu sinirlendiren vefasızlıkNuri Alço, yakın arkadaşı Fatma Girik’in cenaze töreniyle ilgili konuştu.


Nuri Alço'yu sinirlendiren vefasızlık

Yeşilçam’ın usta sanatçısı Nuri Alço, geçtiğimiz günlerde ‘Yaşam boyu meslek onur ödülüne’ layık görüldü.

SİTEM ETTİ

Yaşam boyu meslek onur ödülüne layık görülen Nuri Alço sanat toplumu ile ilgili, ”Doğum günü olunca hepsi bir araya gelir, fakat cenaze törenlerinde asla birisi yok” diyerek Fatma Girik’in cenaze törenine dikkat çekti genç oyunculara sitem etti.

Nuri Alço yu sinirlendiren vefasızlık #1

“FATMA’YI ANLATMAK YILLAR SÜRER”

Nuri Alço, daha ilkin yapmış olduğu bir açıklamada Fatma Girik’in vefatıyla ilgili; “Fatma Girik yaşanır, anlatılmaz. Anlatmaya kalksan aylar seneler sürer. Onun bu güzelliğini, yapmış olduğu işleri, cana yakınlığını, film setlerinde hep işçinin ve emekçinin yanında olması…

“GÜZEL BİR İNSANDI”

Bambaşka bir insan, yeri yaşamı süresince doldurulamaz. Türk sineması bugün yaşıyorsa onun yardımıyla. Hepimiz onun yardımıyla varız. Türk sinemasının bir Fatma ablası, anası, babası, her şeyi. Hep emekçinin yanında olmuş, ezilen kişinin yanında olmuş güzel bir insan. Ruhu şad olsun” şeklinde konuşmuştu.

Nuri Alço yu sinirlendiren vefasızlık #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.