Nusret İtalya’nın ikonik restoranı Cipriani’yi İstanbul’a geri getiriyor!

Nusr-Et markasıyla tüm dünyada büyük bir ün kazanan Nusret Gökçe, İtalyan restoranı Cipriani ile anlaşma masasına oturdu. Et tuzlama …

08.11.2021
Nusret İtalya’nın ikonik restoranı Cipriani’yi İstanbul’a geri getiriyor!

Nusr-Et markasıyla tüm dünyada büyük bir ün kazanan Nusret Gökçe, İtalyan restoranı Cipriani ile anlaşma masasına oturdu.

Et tuzlama hareketi sayesinde büyük şöhret kazanarak “Salt Bae” olarak tanınan kasap Nusret Gökçe, dünyaca ünlü restoran markası Cipriani‘yi İstanbul’a getiriyor. 2010 yılında Türkiye’ye gelen Cipriani, önce Edition Hotel‘in içerisinde daha sonra da Yalıkavak Marina‘da ikinci şubesini açmıştı. Beklediği ilgiyi yakalayamayan dünyaca ünlü restoran markası, kısa bir sonra Türkiye’den çekilme kararı almıştı.

2019 yılında Nusret  Gökçe, Park Hyatt İstanbul – Maçka Palas’ı satın alarak kendi restoranını da buraya taşımıştı. Cipriani ile anlaşma masasına oturan Gökçe, İtalya’nın ikonik restoranını İstanbul’a geri kazandırarak bu binada yer verecek. 

İlkbaharın ortalarına yetiştirilmesi hedeflenen restoran görkemli bir açılışla müşterilerini ağırlamaya başlayacak. Gökçe, bu süreçte Giuseppe Cipriani’yi de Türkiye’de misafir edecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.