Oğlak Burcu Özellikleri

19.05.2020
Oğlak Burcu Özellikleri

Planlı ve programlı olması ile göze batan oğlak burcu, 23 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında dünyaya gelen kişilerde görülüyor. Dilerseniz, planlı ve programlı olmasından dolayı işler aksadığında sık sık depresyona ve bunalıma giren bu burcu biraz daha yakından tanıyalım. İşte, oğlak burcu özellikleri

  • Oğlak Burcu Grubu: Toprak
  • Oğlak Burcu Gezegeni: Satürn
  • Oğlak Burcu Rengi: Kahverengi, yeşil, kurşuni
  • Şanslı Sayı: Sekiz
  • Şanslı Gün: Cumartesi
  • Anlaşamadığı Burç: Yengeç

Oğlak burçları genelde işleri ile yoğun oldukları için insanlardan uzak durabilirler. Bu noktada planlı ve programlı olması özelliği önemli. Aslında insanlardan uzaklaşma sebepleri planlarına sadık kalıp, işe yönelmektir. İş ve özgürlük sevdası ile bilinen oğlak burcu insanı, evlenmek için doğru insan olmayabilir. Detayları, aşağıda.

Oğlak Burcu Kişisel Özellikleri

Oğlak burcu özellikleri arasında göze çarpan şeyler; irade, ciddiyet ve azimdir. Bu insanlar bulundukları ortamda çalışkanlıkları ile başkalarının saygısını kazanırlar. Oğlak burcunun çok gelişmiş bir görev duygusu vardır. Bundan dolayı da hangi iş olursa olsun, yeter ki oğlak burcuna görev verin. Elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Gerçek bir oğlak burcu insanı, güven ve dürüstlük konusunda en üst seviyededir. Bu yüzden de eğer bir emanet verecekseniz veya sır verecekseniz, oğlak burcu insanı tam da bu işe göre. Her ne kadar kendi başarılarını abartsalar da başkalarının başarısızlıklarını da abartırlar.

Oğlak burcu olan insanlar para açısından tutumludurlar fakat enteresan bir şekilde elleri de açıktır. Tutumlu olmaları, yardımsever olmalarının karşısında bir engel olarak durmuyor. Gelenek ve göreneklerine bağlı olaran bu kişiler, duygusal olarak özgürdür. Soyutluğu sevmeyen bu kişiler genelde somut konularla uğraşırlar.

Bu kişiler doğadaki olayları kendilerine bir örnek şeklinde değiştirebilirler. Bu yüzden de doğa onlar için bir öğretmen gibidir. Doğayı çok sevdikleri içinde ruhsal ihtiyaçlarını doğadan karşılamaktadırlar.

Oğlak Burcu Fiziksel Özellikleri

Oğlak burcu özellikleri fiziksel bağlamda değerlendirilecekse ilk olarak kısa boylarından bahsetmeliyiz. En belirgin özellikleri ince ve minyon yapıdır. Çeneleri uzundur ve saçları siyahtır. Yüz yapıları güzeldir. Genelde fotojenik insanlardır.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.