Oğlu Uzay Çağla Şıkel ‘i duygulandırdı

06.01.2022
Oğlu Uzay Çağla Şıkel ‘i duygulandırdıMeşhur sunucu Çağla Şıkel oğlu Uzay ile içinde geçen diyaloğu seyircilerle paylaştı.


Oğlu Uzay Çağla Şıkel 'i duygulandırdı

‘Çağla İle Yeni Bir Gün’ programına bugün Osman Müftüoğlu konuk oldu. Programda sıhhatli bir yaşam için dikkat edilmesi gerekenler anlatıldı. iki çocuk anası meşhur manken Çağla Şıkel de sabah minik oğlu Uzay ile yaşamış olduğu diyaloğu seyirciyle paylaştı.

‘Ben yaşlanmaktan korkan bir insan değilim, sıhhatli yaşlanmanın peşindeyim’ diyen Şıkel, “Size bu sabah yaşadığım bir vakası anlatayım; bu şekilde acıklı şeylere oldukça takılan bir insan değilim fakat bu hikayeyi hayatım süresince asla unutmayacağımı düşünüyorum…

“SEN YİNE BENİM ANNEM OLACAKSIN”

Uzay bana ‘anne ben 20 yaşıma girdiğim vakit sen kaç yaşlarında olacaksın’ dedi. Ben de ’53 yaşımda olacağım, gene coşup, oynayacağız’ yanıtını verdim. Bu kez ‘Ben 53 yaşıma geldiğim de sen kaç yaşlarında olacaksın’ diye sordu. ’86 yaşımda olacağım evladım’ dedim. ‘Şu demek oluyor ki dedem benzer biçimde mi? Ben 53 yaşımda baba olmak isterim fakat sen gene benim annem olacaksın’ dedi. Bu beni oldukça etkiledi, mahvetti. Uzay…” diye konuştu.

Toplumsal medya hesabından o anları anlattığı videosunu gösteren Şıkel, “Ben ölene kadar, sonsuza kadar senin annen olacağım.” dedim.

Oğlu Uzay Çağla Şıkel  i duygulandırdı #1

Oğlu Uzay Çağla Şıkel  i duygulandırdı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler