Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in evlilik teklifi gecesinden detaylar

16.02.2022
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in evlilik teklifi gecesinden detaylarKısa bir ayrılık yaşayan meşhur çift Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, barışır barışmaz evlilik sonucu aldı.


Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in evlilik teklifi gecesinden detaylar

Geçtiğimiz ay Paris tatili dönüşü ayrılan Demet Özdemir ile müzisyen Oğuzhan Koç, kısa süre ilkin barışmıştı. Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’e evlilik teklifi etti ve “Evet” yanıtını aldı.

Oğuzhan Koç’un haftalardır hazırlandığı evlilik teklifinin bilgileri ortaya çıktı.

GECESİ 82 BİN TL

Koç, teklif için Sarıyer’deki lüks bir otelinin kral dairesini geceliği 82 bin liraya tuttu. Paraya kıyan meşhur müzisyen Boğaz manzaralı o odayı da gece için hususi süsletti.

HER ŞEY ÖZEL

Koç, sevgilisini evinden Rolls-Royce Phantom otomobille alarak gecenin otomobilini da hususi kıldı. Kral dairesinde yiyecek yerken Sakiler grubu, “Dünyadan Uzak” adlı şarkısıyla içeri girdi.

YÜZÜK 4 KARAT

O sırada 4 karatlık yüzükle evlilik teklifini meydana getiren Koç’a ‘Evet’ cevabı erişince ikilinin otelin restoranında yiyecek yiyen 7 arkadaşı da teklifin peşinden odaya girip Demet Özdemir’e sürpriz yapmış oldu.

ELBİSE 17 BİN TL

Teklif alacağını hisseden Demet Özdemir’de gecey hususi hazırlandı. Meşhur oyuncu, evlilik teklifi alacağı gece için kendine 17 bin TL’lik elbise aldı.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir in evlilik teklifi gecesinden detaylar #1

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir in evlilik teklifi gecesinden detaylar #2

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir in evlilik teklifi gecesinden detaylar #3

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir in evlilik teklifi gecesinden detaylar #4

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir in evlilik teklifi gecesinden detaylar #5

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir in evlilik teklifi gecesinden detaylar #6

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.