Okan Karacan hakkında rahatsızlık ve şantaj iddiaları

08.07.2022
Okan Karacan hakkında rahatsızlık ve şantaj iddialarıOkan Karacan, kimliği belirsiz bir şahıs tarafınca tehdit edildi.


Okan Karacan hakkında taciz ve şantaj iddiaları

Meşhur sunucu Okan Karacan’ın başı dertte. Kimliği belirsiz bir kişi, Okan Karacan’a hususi görüntülerini yollayarak yayınlamakla tehdit etti. Görüntülerin medyaya düşmesinden kaygı duyan sunucu, savcılığa koştu.

Garsonu rahatsızlık etti iddiası

Meşhur sunucu daha öncede İstanbul Beşiktaş’ta bir garsonu rahatsızlık etmiş olduğu iddialarına karışmıştı. İddiaları kabul etmeyen sadece hakkında soruşturma başlatılan Karacan, şimdilerde ise kimliği belirsiz bir şahıs tarafınca tehdit ve şantajlara maruz kaldı.

“Hususi görüntülerin elimde”

Moldova alan koduyla yabancı bir numara Karacan’a bildiri atarak tehditlerde bulunmaya başladı. Kimliği belirsiz şahıs, iddialara bakılırsa Karaca’nın hususi görüntülerini atarak, “Hususi görüntülerin elimde” diye şantajda bulunmuş oldu.

Okan Karacan hakkında taciz ve şantaj iddiaları #1

Paniğe kapılan Karacan’ın ilk işi şantajcıyı engellemek oldu. Peşinden şantajcı başka bir numara ile bildiri atarak görüntüleri yayınlama tehdidinde bulunmuş oldu.

Görüntülerin medyaya düşmesinden kaygı duyan Karacan savcılığa koştu. Şüpheli şahıs yüzünden huzurunun kaçtığını ileri devam eden Karacan, şantajcı hakkında kabahat duyurusunda bulunmuş oldu. Savcılık tarafınca soruşturma başlatıldı.

Okan Karacan hakkında taciz ve şantaj iddiaları #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.