Omicron alarmı! 11 Ocak 2022 koronavirüs olay tablosu açıklandı mı? Olay ve ölüm sayısı…

11.01.2022
Omicron alarmı! 11 Ocak 2022 koronavirüs olay tablosu açıklandı mı? Olay ve ölüm sayısı…Koronavirüs olay sayılarına ilişkin son durumu öğrenmek isteyen vatandaşlar, “Bugünkü koronavirüs olay sayısı açıklandı mı?” sorusunu araştırmaya başladı. İşte 11 Ocak 2022 olay ve ölüm sayısı..


Omicron alarmı! 11 Ocak 2022 koronavirüs vaka tablosu açıklandı mı? Vaka ve ölüm sayısı...

Vatanımızda ve dünyada koronavirüse karşı aşılama uygulamaları hız kesmeden devam ederken ortaya çıkan yeni varyant Omicron, vakaların artmasına niçin oluyor.

Güncel verilerin Omicron’un yüksek bulaşıcılığını kanıtladığını söyleyen DSÖ Avrupa Direktörü Hans Kluge, iki ay içinde Avrupa’da ciddi bir yayılım olacağını belirtti.

Durum Türkiye’de de kaygı yaratıyor. Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Omicron vakalarındaki artışa dikkat çekerken sık sık aşı uyarısında bulunuyor.

Peki, bugünkü koronavirüs olay sayısı açıklandı mı? İşte 11 Ocak 2022 Salı olay ve ölüm sayısı…

11 OCAK 2022 KORONAVİRÜS VAKA TABLOSU AÇIKLANDI MI?

Sıhhat Bakanlığı, yenilenen koronavirüs olay tablosunu ve güncel aşı haritasını hemen hemen paylaşmadı. Olay ve vefat sayıları belli olur olmaz haberimize eklenecektir.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir