Ömür Gedik’ten İzzet Yıldızhan’a sert eleştiri: İyi ki İzzet’in kızı değilim

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen İzzet Yıldızhan’ın kızları hakkında yaptığı açıklamalara Ömür Gedik’ten yanıt …

31.10.2021
Ömür Gedik’ten İzzet Yıldızhan’a sert eleştiri: İyi ki İzzet’in kızı değilim

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen İzzet Yıldızhan’ın kızları hakkında yaptığı açıklamalara Ömür Gedik’ten yanıt geldi. Ünlü isim “İyi ki İzzet’in kızı değilim!” dedi.

Magazin dünyasının en dikkat çeken isimlerinden biri olan İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir programda çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. 9 çocuk sahibi olan ünlü isim kızları hakkında “Benim kızım öyle flört falan yaşayamaz. Birbirlerini tanıyacaklar tabii ama flörtün bir sınırı vardır. Kızlarımın eş seçme şansı yok! Flört edilmemeli, gençlik hata yapıyor evlilikleri bitiyor” şeklinde konuşmuştu.

Ünlü sanatçının kızları hakkında yaptığı samimi açıklamalar sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük destek görürken yazar Ömür Gedik‘ten şaşırtan tepki geldi. Gedik, Yıldızhan’ın açıklamaları karşısında “Kızlarımın eş seçme şansı yok” ne demek Allah aşkına! İyi ki İzzet’in kızı değilim. Bu kadar baskıya isyan eder, ilk âşık olduğum erkekle flört etmeye başlardım.” şoke eden ifadeler kullandı.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.