Ömür Gedik’ten korumacı baba İzzet Yıldızhan’a yersiz çıkış!

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen İzzet Yıldızhan’ın kızları hakkında yaptığı açıklamalara Ömür Gedik yersiz bir …

31.10.2021
Ömür Gedik’ten korumacı baba İzzet Yıldızhan’a yersiz çıkış!

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen İzzet Yıldızhan’ın kızları hakkında yaptığı açıklamalara Ömür Gedik yersiz bir açıklama geldi. Yıldızhan, kızlarının zarar görmemesi için yaptığı açıklamalara Gedik “İyi ki İzzet’in kızı değilim” dedi.

Magazin dünyasının en dikkat çeken isimlerinden biri olan İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir programda çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. 9 çocuk sahibi olan ünlü isim kızları hakkında “Benim kızım öyle flört falan yaşayamaz. Birbirlerini tanıyacaklar tabii ama flörtün bir sınırı vardır. Kızlarımın eş seçme şansı yok! Flört edilmemeli, gençlik hata yapıyor evlilikleri bitiyor” şeklinde konuşmuştu.

Ünlü sanatçının kızları hakkında yaptığı samimi açıklamalar sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük destek görürken Ömür Gedik‘ten yersiz bir tepki geldi. Kızlarını korumak için bu tarz bir düşüncesi olduğunu belirten İzzet Yıldızhan hakkında Gedik, “Kızlarımın eş seçme şansı yok” ne demek Allah aşkına! İyi ki İzzet’in kızı değilim. Bu kadar baskıya isyan eder, ilk âşık olduğum erkekle flört etmeye başlardım” şoke eden ifadeler kullandı. 

Ancak İzzet Yıldızhan açıklamasında kızlarına baskı yapmadığını sadece ilerleyen zamanlarda üzülmemeleri için bir baba olarak önlem almak istediğini belirtmişti. Günümüzde en çok yaşanan kadına yönelik şiddetleri örnek vererek bu tarz durumlarda anne ve babaların korumacı olmaları gerektiğinin altını çizerek bu açıklamalarda bulunduğunu ifade etmişti. 

İZZET YILDIZHAN’IN O AÇIKLAMASI;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir