Op. Dr. Mehmet Bekir Şen Hakkında Genel Bilgiler

06.04.2023
Op. Dr. Mehmet Bekir Şen Hakkında Genel Bilgiler

Op. Dr. Mehmet Bekir Şen kimdir, nerelidir, tıp sektöründe hangi dallarda hizmet sağlamıştır ve eğitim kariyerini nerede tamamlamıştır? gibi soruların cevapları ve tüm detaylar konu başlıkları altında okuyucularını beklemektedir.

Op. Dr. Mehmet Bekir Şen Kimdir?
Sosyal medya hesaplarında vermiş olduğu faydalı bilgilerle birçok kişiye ulaşan Op. Dr. Mehmet Bekir Şen, Hatay Antakya’da dünyaya geldi ve Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden derece ile mezun olmuştur. Uzmanlığını da Kadın Hastalıkları ve Doğum alanı üzerine gerçekleştirmiştir.

Eğitim sürecini tamamladıktan sonra İngiltere’de King’s Collage of London, The Fetal Medicine Centre Perinatoloji Departmanı’nda çalışmıştır. Burada deneyimlerine yenisini ekleyen Mehmet Bekir Şen, yalnızca bunlar ile yetinmeyip ayrıca Amerika, Dubai ve İngiltere’de de genital estetik cerrahi üstüne çeşitli eğitimler almış ve tüm bunlardan sonra da Türkiye’ye dönüş yaparak çalışmalarını sürdürmüştür. Birçok hastanın, tedavisini üstlenirken ve başarılı işlere imza atarken de cinsel terapi, kozmetik jinekoloji ve vajinismus üzerine de eğitimler almıştır.

Başarılarını yalnızca tek bölge ile sınırlı tutmayan ve paylaştıkları ile birçok kişiyi bilinçlendiren Op. Dr. Mehmet Bekir Şen, 2022 yılının ocak ayı itibariyle hafta içleri her sabah TV8’de izleyicileri ile buluşmaktadır. Bu anlamda sunuculuğunu gerçekleştirdiği bu programla birçok kişiye umut olmayı başarmaktadır.

Mehmet Bekir Şen Nerelidir?
Op. Dr. Mehmet Bekir Şen aslen Hatay’da doğmuştur ve aslen de Hatay Antakyalıdır.

Uzmanlık Alanı Nelerdir?
Sağlık Bilimleri Üniversitesi İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum eğitimini bitirdikten sonra perinatoloji ile ilgili bilgisini, deneyimini daha da artırmak için 2020 yılında İngiltere’de King’s Collage London, Fetal Medicine Center’da eğitimini bitirmiştir.  Özellikle Kozmetik Jinekoloji ve Antalya Genital Estetik, hamileliğin sonlandırılması, kızlık zar dikimi, Kadın sağlığı ve hastalıkları, HPV, Genital Siğil, gebelik takibi ve doğum, kısırlığın tedavisinde hastalarına hizmet sunmaktadır.

Antalya’da kendi kurmuş olduğu klinikle başlayan Op. Dr. Mehmet Bekir Şen sağlık turizmi yetki belgesi almış ve ayrıca Akdeniz bölgesinde bu belge sahibi olan tek jinekolog olmuştur. Yurt dışından da birçok hastaya ev sahipliği gerçekleştiren bu özel klinik; özellikle genital kozmetik jinekoloji, kürtaj, genital estetik, vajinismus ve doğum alanlarında hizmet sağlamaktadır.

Op. Dr. Mehmet Bekir Şen Nerede Hizmet Veriyor?
Op. Dr. Mehmet Bekir Şen Antalya’nın Lara ilçesinde olan muayenehanesinde değerli birçok hastasına hizmet sağlamaktadır. Son teknoloji olan 4 boyutlu HD live Ultrason cihazı ile bebeklerin haftalık gelişim sürecini takip etma olanağı bulunan kliniğinde, bebeğinizi renkli ve 4 boyutlu olarak da görebilirsiniz. Op. Dr. Mehmet Bekir Şen’in muayenehanede ayrıca Fetal iyilik halini göstermekte olan NST cihazı da bulunur. Anlaşmalı hastaneler, kliniğe yakın yerde olup yapılacak tüm cerrahi operasyonlara uygun olan hastanelerdir.

https://www.mehmetbekirsen.com.tr/ bilgi için hemen tıklayın.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.