Orhan Gencebay, dekolteli sahne giysileri hakkında konuştu

15.02.2022
Orhan Gencebay, dekolteli sahne giysileri hakkında konuştuOrhan Gencebay, aylardır tartışılan dekolteli sahne giysileri hakkında düşüncelerini dile getirdi.

Usta sanatçı  Orhan Gencebay, ailece Etiler’deki bir mekanda yiyecek yedi. Gencebay, mekan çıkışı açıklamalarda bulunmuş oldu. Son devrin münakaşa mevzularından birisi olan sahne giysileri hakkında konuşan Gencebay, “Edepli olmak lazım” dedi.

“ZAMAN DEĞİŞTİ”

Gencebay, “Bunu ilk olarak ortaya söylemek isterim, her şeyin bir dengesi vardır, onu bulmak ve uygulamak lazım. Biz eskiden televizyonlara çıkarken smokinle çıkardık, şimdi vakit değişti.

“İNSANA YAKIŞAN OLMASI LAZIM”

Doğal ki biz mayoyla çıkmıyoruz, birazcık daha günlük giysilerle çıkabiliyoruz. Bunların hepsinin düşünerek gereğinin olması lazım diyorum, bu edeple ilgili, akılla ilgili, eserin yapısıyla ilgili, her şeyden ilkin insana yakışan olması lazım” dedi.

Orhan Gencebay, dekolteli sahne kıyafetleri hakkında konuştu #1

 

Orhan Gencebay, dekolteli sahne kıyafetleri hakkında konuştu #2,

Orhan Gencebay, dekolteli sahne kıyafetleri hakkında konuştu #3

Orhan Gencebay, dekolteli sahne kıyafetleri hakkında konuştu #4

Orhan Gencebay, dekolteli sahne kıyafetleri hakkında konuştu #5

Orhan Gencebay, dekolteli sahne kıyafetleri hakkında konuştu #6

Orhan Gencebay, dekolteli sahne kıyafetleri hakkında konuştu #7

Orhan Gencebay, dekolteli sahne kıyafetleri hakkında konuştu #8

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.