Orkun Mandıracılar Kimdir?

27.07.2021
Orkun Mandıracılar Kimdir?

07 Mart 1984 yılında Bursa’da doğan, eğitimini Bursa’da tamamlayan daha sonra İstanbul’a yerleşen, genç yaşta iş hayatına atılan Orkun Mandıracılar, ilk şirketini 2008 Yılında iç piyasa ürünler ile başlatarak. 2018 Yılında ise eğitim sektörüne yatırım yapan Orkun Mandıracılar, faal olarak Türkiye’de MANDIRACILAR YAPI DIŞ. TİC VE SAN. LTD. ŞTİ kurucusu olarak iş hayatına devam etmektedir.

07 Mart 1984 yılında Bursa’da doğan, eğitimini Bursa’da tamamlayan daha sonra İstanbul’a yerleşen, genç yaşta iş hayatına atılan Orkun Mandıracılar, ilk şirketini 2008 Yılında iç piyasa ofis ve ev mobilyaları üretimi yaparak başlamıştır.
Daha sonra 2009 senesinde ORMAN markasıyla yola devam ederek inşaat, dış cephe ve iç mimarlık hizmeti veren, yurt içi ve yurtdışında devlet ve birçok özel projelere imza atmıştır.
2015 yılından sonra ise Irak Bağdat hükümeti ile anlaşma yaparak green bölgede bakanlığın komple tefrişatını üstlenmiştir.
Kuzey Irak’ta yerel yönetim ile spor kompleksi inşaat, cephe ve iç dekorasyonlarında birçok projeye öncülük eden Orkun Mandıracılar, Londra Oxford Street bölgesinde birçok Office iç mimari ve dış cephe projelerinde öncülük etmiştir.
2017 yılından itibaren ise İngiltere, Almanya ve Avusturya’da İnşaat sektöründe ve HAMPABLO GMBH gibi birçok büyük markanın mağaza iç tasarımlarını üstlenmiştir.
Türkiye’de ise Galatasaray Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, İstinye Üniversitesi, Şafak Hastanesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Diler Holding, Alman Hastanesi ve Vatan Group hastaneleri gibi birçok kamu ve özel kuruşlara hizmet vermiştir.
2018 Yılında ise eğitim sektörüne yatırım yapan Orkun Mandıracılar, faal olarak Türkiye’de MANDIRACILAR YAPI DIŞ. TİC VE SAN. LTD. ŞTİ kurucusu olarak iş hayatına devam etmektedir.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.