Oryantalden daha rahat giyinen şarkıcılar var

06.01.2022
Oryantalden daha rahat giyinen şarkıcılar varMeşhur müzisyen Alişan, katılmış olduğu radyo programında samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.


Alişan: Oryantalden daha rahat giyinen şarkıcılar var

Geçitğimiz yıl Selçuk Tektaş’ı koronavirüs sebebiyle kaybeden ve acı dolu günler yaşayan Alişan, bir radyo programına konuk oldu.

Bazı dinleyicilerden gelen ‘yandaş Alişan’ mesajlarına meşhur sanatçıdan yanıt geldi.

“BU DÜŞÜNCEYİ DEĞİŞTİREMEM”

Alişan, “Ben 1998 yılından beri müzikten paramı kazanmaya başladım. Konserler, tv programları, diziler, albümler yaptım. Bu ayrışma 6-7 senedir var… Biz 2000’lerde sabah başka partinin konserine akşam değişik bir partinin konserine giderdik. İnsanlar daha geniş bakıyorlardı. Maalesef bu toplumsal medyadan dolayı bu şekilde oluyor… Her insanın canı sağ olsun ben sanatçıyım. Bu düşünceyi ben değiştiremem.

“MÜZİKTE TORPİL OLMAZ”

Ben sesimle para kazandım. AK Parti’ nin konserine minimum ben gitmişimdir. Ben senelerdir tüm kanallarda program yaptım. Müzikte torpil olması imkansız. Bir ihtimal şöhret olabilirsin fakat para kazanamazsın. Arz talep meselesidir. Maddi gücünle bir şarkı yaparsın eğer o şarkı sevilmez yada bir kulüpte sahneye çıkıp dolduramazsan sahibi seni tekrar çıkarmaz ki. Doğrusu müzikte torpil olmaz.” dedi.

“PARA İÇİN YAPIYORUM”

Gece kulüplerinde yeni çıkmaya başlamış olan Alişan, “Ben konserleri daha oldukça seviyorum fakat para kazanmam lazım. Yeni yeni çıkmaya başladım.” diye konuştu.

“ORYANTALDEN AÇIK GİYİNENLER VAR”

Yılbaşında ekranda olan ve kapalı giysisi yüzünden eleştirilen Oryantal Didem hakkında da konuşan Alişan, “Oryantalden daha rahat giyinenler var şimdilerde.” diyerek yürekli giyinen sanatçılara göndermede bulunmuş oldu.

Alişan: Oryantalden daha rahat giyinen şarkıcılar var #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.