Oscar ödüllü oyuncu Sean Penn’den Ukrayna belgeseli geliyor

01.03.2022
Oscar ödüllü oyuncu Sean Penn’den Ukrayna belgeseli geliyorAmerikalı oyuncu Sean Penn, Rusya ve Ukrayna savaşının belgeselini meydana getirecek.


Oscar ödüllü oyuncu Sean Penn'den Ukrayna belgeseli geliyor

Hollywood yıldızı Sean Penn, belgesel filmi için Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile görüştü. Meydana getirilen görüşmede usta oyuncunun belgesel yapabileceği fikri ortaya çıktı.

Buna nazaran kısa zamanda çekimlere başlanacağı ve lüzumlu hazırlıkların yapılacağı vurgulandı. Usta oyuncu Sean Penn’in yönetmenliğinde çekilecek olan belgesel gelecek kuşaklara aktarılmayı hedefliyor.

Zelenski görüşmeye ilişkin yapmış olduğu paylaşımında “Ukrayna’daki savaşı ne kadar fazlaca şahıs bilirse, Rusya’yı durdurma olasılığı o denli yüksek olur” dedi.

Oscar ödüllü oyuncu Sean Penn den Ukrayna belgeseli geliyor #1

CESARET ÖRNEĞİ

Ukrayna başkanlık ofisinden meydana getirilen açıklamada, “Sean Penn, birçok batılı liderin gösteremediği cesareti sergiliyor” denildi.

Penn daha ilkin de Meksikalı uyuşturucu karteli El Chapo’nun belgeselini çekmişti.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.