Otomobiller filminin sevilen karakteri gerçeğe dönüşüyor!

13.03.2022
Otomobiller filminin sevilen karakteri gerçeğe dönüşüyor!


Bir döneme damga vuran, Şimşek McQueen karakteri ile yediden yetmişe her insanoğlunun beğenisini kazanmayı başaran animasyon film serisi Otomobiller, heyecanlandıran bir vakayla gündeme geldi. Bu kapsamda serinin yapımcılarından Pixar’ın otomobil üreticisi Porsche ile sevilen karakterlerden birinin gerçeğe uyarlanması için çalışmalara başladığı ortaya çıktı. İşte ayrıntılar…

Disney Plus’tan müjde: Organize İşler dizi oluyor!


Disney Plus’tan müjde: Organize İşler dizi oluyor!

Bir kaç ay sonrasında vatanımızda yayınlanma hayatına başlamış olacak Disney Plus, Organize İşler dizisi için 3 sezonluk antak kalma elde etmiş oldu.

Otomobiller filmindeki hangi karakter gerçeğe dönüşecek?

2017’de üçüncü filmi ile izleyici karşısına çıkan, 383,9 milyon dolarlık kazanç elde eden Otomobiller serisinin sevilen karakterlerinden Sally, Porsche ve Pixar iş birliği ile gerçeğe dönüşüyor. Filmimizde 2002 model 911 Carrera olarak karşımıza çıkan Sally, son dönemde dünya gündemini bir fazlaca meşgul eden bir vakadan mağdur olan insanlara karşı yardım amaçlı üretilecek.

arabalar filmi
Otomobiller filmi

Pixar ve Porsche iş birliği ile modern bir görünüm kazandırılması planlanan Sally, bir tane üretilecek ve sonrasında açık artırmaya sunulacak. Satıştan elde edilecek gelirin Birleşmiş Milletler Sığınmacılar Yüksek Komiserliği Bürosu (BMMYK) vasıtasıyla Ukrayna’da harp mağduru insanlara ve Girls Inc kuruluşuna bağışlanacağı duyuruldu.

Porsche ve Pixar, gerçeğe uyarlanacak Sally’nin filmdekine benzeyebilmesi için yoğun mesai harcıyor. Bu kapsamda hususi rozetler, jantlar, gümüş kaplama ve hatta karakterle özdeşleşen dövmenin de kullanılması ümit ediliyor. Son olarak Porsche, projenin tamamlanmasın peşinden en yakın tarihte Sotheby’s tarafınca açık artırmaya çıkarılacağını söylemiş oldu.

arabalar filmi
Otomobiller filmi

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Sally’nin gerçek görünümü iyi mi olur? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.