Oyuncu Fahriye Evcen Alparslan dizisinde başrol! Haberi böyle duyurdu…

Oğlu Karan’a hamile kaldıktan sonra setlere ara veren Fahriye Evcen’in yeni işi belli oldu. Adeta “Dönüşüm muhteşem olacak” diyen Fahriye Evcen …

02.07.2021
Oyuncu Fahriye Evcen Alparslan dizisinde başrol! Haberi böyle duyurdu…

Oğlu Karan’a hamile kaldıktan sonra setlere ara veren Fahriye Evcen’in yeni işi belli oldu. Adeta “Dönüşüm muhteşem olacak” diyen Fahriye Evcen Alparslan dizisinde oynayacak.

Yaprak Dökümü, Çalıkuşu, Kurt Seyit ve Şura, Ölene Kadar gibi dizilerde başrol oynayan ünlü oyuncu Fahriye Evcen uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Burak Özçivit’le evli olan Evcen, oğlu Oğlu Karan’a hamile kaldıktan sonra dizi setlerine çıkmama kararı almıştı.

Yıllar sonra ekranlara dönmeye hazırlanan Fahriye Evcen’in yeni dizisi belli oldu. Güzel oyuncu, yeni sezonda ekrana gelecek olan Alparslan isimli dizide başrol oynayacak.

 Dizinin yapımcısı bu karelerle haberi duyurdu.

Fahriye Evcen’in dizideki partneri ise Barış Arduç olacak.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.