Oyuncu Hakan Yufkacıgil, taksiciden dayak yedi

12.06.2022
Oyuncu Hakan Yufkacıgil, taksiciden dayak yediOyuncu Hakan Yufkacıgil Beşiktaş’ta binmiş olduğu bir taksinin şoförüyle kısa mesafe sebebiyle tartıştı, hastanelik oldu.


Oyuncu Hakan Yufkacıgil, taksiciden dayak yedi

“Yürekli Yürek”, “Kızlarım İçin”, “Payitaht Abdülhamid” benzer biçimde dizilerde rol alan oyuncu Hakan Yufkacıgil, Beşitaş’ta taksiye bindi.

Şoföre Akatlar’a gitmek istediğini söyleyen oyuncu, neye uğradığını şaşırdı.

İddiaya bakılırsa sürücü ile oyuncu içinde kısa mesafe tartışması yaşandı.

Yufkacıgil, “Araçtan inerim sadece seni polise yakınma edeceğim” deyip tepki gösterdi ve taksinin plakasını fotoğrafını çekmek istedi.

Taksiden inen sürücü ile Yufkacıgil arasındaki münakaşa kavgaya dönüştü.

Hastanelik oldu

Sabah Gazetesi’nden Istek Yaman Demir’İn haberine bakılırsa; Yoldaki öteki sürücüler kavgaya müdahale etmek istediğinde ise genç oyuncu almış olduğu darbenin etkisiyle kendisinden geçti.

Gözlerini açtığında hastanede olan Yufkacıgil’in burnunda kırık, el bileğinde ve parmaklarında çatlaklar oluştuğu ortaya çıktı.

Yufkacıgil’in şikayeti üstüne soruşturma başlatıldı.

Oyuncu Hakan Yufkacıgil, taksiciden dayak yedi #1

Sürücü de şikayetçi

Aslolan darbedilenin kendisi bulunduğunu söyleyen taksi şoförü ise,Aracın ön kaputuna kendini attı ve video çekmeye başladı. Aşırı alkollü olduğundan tutup aracın önünden çekilmesini söyledim. Bana sinkaflı küfürler etti. Öteki vasıta sürücülerine de sövgü etmeye başladı. Bu sırada bana hücum etti. Aldığım darbe sebebiyle kafamdan yaralandım. Aracıma vurmuş olduğu için maddi zarara uğradım. Şahsı kimin dövdüğünü bilmiyorum, ben oradan ayrılmıştım.” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.