Oyuncu Selma Ergeç’ten şaşırtan açıklama: İkinci el kıyafet giyiyorum

Bir döneme damga vuran Muhteşem Yüzyıl dizisinde büyük bir çıkış yakalayan ve şimdilerde Camdaki Kız dizinde oynayan güzel oyuncu Selam Ergeç …

12.10.2021
Oyuncu Selma Ergeç’ten şaşırtan açıklama: İkinci el kıyafet giyiyorum

Bir döneme damga vuran Muhteşem Yüzyıl dizisinde büyük bir çıkış yakalayan ve şimdilerde Camdaki Kız dizinde oynayan güzel oyuncu Selam Ergeç ikinci el kıyafet aldığını açıkladı.

Kanal D’de perşembe akşamları yayınlanan ‘Camdaki Kız’ dizisinde ‘Selen’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Selma Ergeç, Re Touch Mag dergisinin kapağında yer aldı. Dergiye verdiği röportajda özel hayatından samimi açıklamalarda bulundu. Kıyafet seçiminde rahat giyinmeyi tercih ettiğini söyleyen Ergeç, “Ben kıyafete hizmet etmeyeyim, o bana hizmet etsin. Yıpransa da sorun etmiyorum” dedi.

selma ergeç ikinci el kıyafet

42 yaşındaki güzel oyuncu, “Dar giyinmeyi sevmiyorum, sıkılıyorum. Rahat giyinmeyi seviyorum. İkinci el, rahat, yıpransa da bunun sorun olmayacağı giysiler kullanıyorum. Ben kıyafete hizmet etmeyeyim yani, o bana hizmet etsin. Rahatlıktan yanayım” dedi.

Selma Ergeç, “Çok özendiğin tarzlar var ama onları hayatımda tutacak disiplinim yok. Ben de isterim bütün gün topuklularla gezeyim. Çok havalı ve çok hoş buluyorum, çok yakıştırıyorum da giyenlere. Ben giyince 10 dakika sonra bedenim ‘Bize ayrılan sürenin sonuna geldik’ diyor” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir