Oyuncu Ümit Erdim eşinden izin alamadı… Kızıyla uçmak istemesi hayal oldu

Bir döneme damga vuran Hayat bilgisi dizisinde Arif karakterine hayat veren oyuncu Ümit Erdim özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu …

13.10.2021
Oyuncu Ümit Erdim eşinden izin alamadı… Kızıyla uçmak istemesi hayal oldu

Bir döneme damga vuran Hayat bilgisi dizisinde Arif karakterine hayat veren oyuncu Ümit Erdim özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erdim, “En çok kiminle uçmak istersiniz?” sorusuna “Kızım Ses ile uçmayı çok istiyorum ama henüz eşimi bu konuda ikna edemedim.” dedi.

Son dönemde verdiği kilolarla da gündem olan ünlü oyuncu Ümit Erdim geçtiğimiz günlerde bir AVM çıkışı görüntülendi. 36 yaşındaki Erdim, alışverişi tamamlamasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

ümit erdim eşinden izin alamadı

Erdim, mesleğine ara vererek 2019 yılında pilotaj eğitimi aldı. Uçuş eğitimlerine devam ettiğini ifade eden Erdim, “Her şey güzel gidiyor. Uçmayı çok seviyorum. En son Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ile keyifli bir uçuş yaptık, ünlü isimleri konuk etmeye devam edeceğim” dedi.

Muhabirin “En çok kiminle uçmak istersiniz?” sorusuna ünlü oyuncu, “Kızım Ses ile uçmayı çok istiyorum ama henüz eşimi bu konuda ikna edemedim. Eğer izin çıkarsa çok heyecanlı bir uçuş gerçekleştireceğiz” yanıtını verdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.