Ozan Esra’yı kıskanmaya başladı! Aşk Mantık İntikam 4. bölüm 1. fragmanı

Güney Kore Cunning Single Lady adıyla bilinen dizinin uyarlaması olan Aşk Mantık İntikam yaz dizileri arasında en çok tercih edilen oldu. Ozan …

04.07.2021
Ozan Esra’yı kıskanmaya başladı! Aşk Mantık İntikam 4. bölüm 1. fragmanı

Güney Kore Cunning Single Lady adıyla bilinen dizinin uyarlaması olan Aşk Mantık İntikam yaz dizileri arasında en çok tercih edilen oldu. Ozan’ın önce Esra’dan kurtulmaya çalışırken şimdilerde ise kıskanmaya başlaması seyirciyi kahkahalara boğacağının sinyalini verdi. Aşk Mantık İntikam 4. bölüm 1. fragman

Son yıllarda ülkemizde Kore yapımlarının oldukça beğenilmesi üzerine uyarlamaları giderek arttı. Bunlardan biri de Aşk Mantık İntikam oldu. Burcu Özberk ve İlhan Şen’in başrollerini paylaştığı entrika ve romantik dolu bir aşk ilişkisini anlatan dizi 2014 yılında Güney Kore de Cunning Single Lady olarka çekilmişti. Lee Min-jung ve Joo Sang-wook’un başrollerinde olduğu dizi beğenilmişti. 27 bölümden oluşan dizi ülkemizde Fox Tv ekranlarında Aşk Mantık İntikam olarak adlandırıldı. 

Ozan’ın Esra’ya verdiği büyük dersten sonra şirketten ayrılacağını düşündü. Ancak Esra Ozan’ın yaptıklarından sonra pes etmemeye karar verdi. Şirkete yeniden gelen Esra bu kez yaptıklarını Ozan’ın burnundan getirdi. Bunun sonucunda ise ikili terasta kilitli kaldı. Ozan, Esra ile daha önce evlendiğini şirkettekilerden saklıyor. Ancak Çağlar’ın Esra’ya ilgisini fark eden Ozan çileden çıkar. 

AŞK MANTIK İNTİKAM 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

AŞK MANTIK İNTİKAM KONUSU NEDİR?

Esra, annesinin hayatını gördükten sonra iş sahibi biriyle evlenmeye karar verir. Mahallede kendisini delice seven Ozan’ı duyan Esra, Ozan ile evlenir. Çiftin güzel giden evliliği birden Esra’nın anne ve babasının hayatına dönmeye başlar. Bu durumdan rahatsız olmasına rağmen Esra halen Ozan’ın yanında kalır. Ancak Ozan’ın hayallerini gerçekleştirmek için işten ayrılmasını duyan Esra’nın hayatı alt üst olur. Çok zorlanan Esra boşanma kararı verir. Bu durum Ozan’ı çok üzer ve hırslandırır. Bir yıl içinde geliştirdiği projeye kaynak bulan Ozan bir anda zengin bir adam haline gelir. Genç girişimci olarak anılan Ozan’ın haberleri gazetelerde yer alır. Esra, bu haberleri görür ve çok üzülür. bu sırada bir kafede garsonluk yapan Esra, gazetedeki haberi okuyan iki kişiyle arasında tartışma çıkar ve karakola düşer. Burada yakın arkadaşı Zeynep, Ozan’ı arar. Ve Esra ve Ozan’ın yolları yeniden kesişir. Ancak Ozan artık eski Ozan değildir. Esra, Ozan’ın tavırlarına sinirlenir ve onun şirketinden stajer olarak işe başlar. 

AŞK MANTIK İNTİKAM OYUNCULARI KİMLERDİR?

Usta tiyatro oyuncusu Günay Karacaoğlu, Zeynep Konkande, Süleyman Atanısev ve Birgül Ulusoy’un yanı sıra Mehmet Korhan Fırat, Melisa Döngel, Burak Yörük ve Ceren Koç yer alıyor. 

Esra’yı Burcu Özberk, Ozan karakterini ise İlhan Şen oynamaktadır. Ozan’ın annesi Zümrüt Korfalı (Günay Karacaoğlu), kız kardeşini Ceren Koç, halasını Reyhan Korfalı (Birgül Ulusoy) oynamaktadır. Esra’nın annesini ise Menekşe Erten (Zeynep Konkande) abisini Ekrem Erten (Mehmet Korhan Fırat) babasını Yalçın Erten (Süleyman Atanısev) oynamaktadır. 

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.