Özcan Deniz genç sevgilisiyle görüntülendi

16.02.2022
Özcan Deniz genç sevgilisiyle görüntülendiÖzcan Deniz, kendinden bir fazlaca ufak İranlı modacı Samar Dadgar ile Sevgililer Günü’nü duygusal bir ortamda kutladı.


Özcan Deniz genç sevgilisiyle görüntülendi

Eski eşi çocuğunun anası Feyza Aktan’dan olaylı bir halde boşanan Özcan Deniz, gönlünü kendisinden 23 yaş ufak İranlı modacı Samar Dadgar’a kaptırmıştı.

Geçtiğimiz ay aşkını toplumsal medyadan duyuru eden Deniz,  genç aşkı Samar Dadgar ile Sevgililer Günü’nü duygusal bir ortamda kutladı.

MEKAN ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİLER

Yeniköy’deki bir restoranda baş başa yiyecek yiyen Özcan Deniz ve Samar Dadgar çifti, mekan çıkışı soruları yanıtsız bıraktı.

Çiftin, koruma ordusuyla dolaşması dikkat çekti.

Özcan Deniz genç sevgilisiyle görüntülendi #1

Özcan Deniz genç sevgilisiyle görüntülendi #2

DAVAYLA İLGİLİ SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Eski eşi Feyza Aktan, Deniz’in kendisine sertlik uyguladığını öne sürerken, Deniz ise eski eşinin üç yaşındaki oğulları Şimal’le görüşmesini engellediğini iddia ederek velayet davası açmış, mahkeme Şimal’in velayetinin annede kalmasına karar vermişti. Özcan Deniz dava ile ilgili sorulara teşekkür etmekle yetindi.

Özcan Deniz genç sevgilisiyle görüntülendi #3

Özcan Deniz genç sevgilisiyle görüntülendi #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir