Özcan Deniz, sahnede yemin etti

10.03.2022
Özcan Deniz, sahnede yemin ettiMeşhur müzisyen Özcan Deniz, hakkında çıkan iddialarla ilgili hanım fanatiklerine içini döktü.


Özcan Deniz, sahnede yemin etti

Eski eşi çocuğunun anası Feyza Aktan’ı darp etti iddiasıyla yargılanan müzisyen Özcan Deniz, ‘8 Mart Dünya Bayanlar Günü’nde sahneye çıktı.

Özcan Deniz, 800 hanım hayranına döktü. Sertlik davasından 8 Mart sabahı beraat ettiğini söyleyen Özcan Deniz, “Oğlumun velayetini istediğim için beni yıldırmak istediler” dedi.

“YEMİN EDİYORUM”

Özcan Deniz şöyleki konuştu: “Oğlumun velayetini istediğim için beni yıldırmak istediler. Sertlik benim karakterimle, kişiliğimle bağdaşmaz. Bunun altından kalkmak, temizlemek ve anlatmak bile oldukça zor. İçinde kuşku olanlara söylüyorum; vallahi billahi ki, hiçbir şey yapmadım.

Her şeyden öte anası gözü önünde şiddete uğramış, bu tarz şeyleri görmüş bir çocuk ve dört kız kardeşini büyütmüş bir babayım.

“KONUYU DAHA UZATMAYACAĞIM”

O yüzden oldukça büyük, ağır bir haksızlığa uğradım. Fakat bana bu haksızlığı icra eden kişiyi affediyorum. Daha da bu mevzuyu uzatmayacağım.”

Özcan Deniz, sahnede yemin etti #1

Özcan Deniz, sahnede yemin etti #2

 

Özcan Deniz, sahnede yemin etti #3

Özcan Deniz, sahnede yemin etti #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir