Özcan Deniz’e benzetilen Berdan Mardini sessizliğini bozdu! ‘Böyle imaj mı olur?’

Önceki günlerde sosyal medya hesabından yeni imajını paylaşan Berdan Mardini’nin değişimi Özcan Deniz’e benzetilmişti. Ünlü isim konu hakkında …

08.12.2021
Özcan Deniz’e benzetilen Berdan Mardini sessizliğini bozdu! ‘Böyle imaj mı olur?’

Önceki günlerde sosyal medya hesabından yeni imajını paylaşan Berdan Mardini’nin değişimi Özcan Deniz’e benzetilmişti. Ünlü isim konu hakkında sessizliğini bozdu.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yeni imajını takipçilerinin beğenisine sunan şarkıcı Berdan Mardini, eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Takipçileri tarafından Özcan Deniz’e benzetilen ünlü türkücü gelen eleştirilere karşı sessizliğini bozdu.

“BEN BÖYLE İMAJ YAPMAM!”

“Popüler olduğum ilk yıllardan itibaren Özcan Deniz’e benziyorsun yorumları yapılıyor” diyen Mardini “Olabilir, insan insana benzeyebilir. O da benim hemşerim ve takdir ettiğim bir sanatçı. Hiçbir zaman benzetildiğim bir adamın taklidi olmak istemedim. Hep kendi yolumu kendim çizdim. Eleştiriye açığım ama hakarete dönmediği sürece. Artık saçlarımı boyatmayacağım. Ceket ve Imaj olayına gelince; ben böyle imaj zaten yapmam.” şeklinde konuştu.

Ünlü isim sözlerini şöyle sürdürdü:

“Akşam sahneye çıkacaktım, üstümde bir şey yoktu ve ne giyeceğimi denemek için ceketi üstüme giydim. ‘Atlet giymeden nasıl duruyor bir resim çekeyim’ dedim. Hoşuma gidince de paylaşmak isterim. Yoksa böyle bir imaj mı olur? Çıplak ceketle mi dolaşacağız”

NE OLMUŞTU?

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Berdan Mardini, yenilediği imajıyla dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz mart ayında iki çocuğunun annesi Fatoş Yelliler ile olaylı bir şekilde boşanan Mardini, hayranlarını şaşırtan bir değişime imza attı.

Saçlarını gri-beyaza boyatan ünlü şarkıcı siyah ceketiyle çekildiği pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. 43 yaşındaki ünlü isim, sosyal medyada büyük yankı uyandıran gönderisine “Bana yeni fotoğraflar lazım. Valla çekmem lazım ama ben ‘bir deneme yapayım’ dedim.” ifadelerini kullandı.

Berdan Mardini’nin yeni imajını gören bazı sosyal medya kullanıcıları “Edis olmak isterken Özcan Deniz olmuşumdur, bir an Özcan Deniz sandım, Özcan Deniz’in ‘Mardin’ şubesi” şeklinde yorumlarda bulundu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir