Özlenen SDN 5 Çayı 219. bölümüyle tekrardan sizlerle!

03.02.2022
Özlenen SDN 5 Çayı 219. bölümüyle tekrardan sizlerle!


Bir süredir gerçekleşemeyen, sevilen ve özlenen canlı yayınımız ile karşınızdayız. Haftanın teknoloji gündemini yorumladığımız 219. bölümüyle 5 Çayı canlı yayınımız ile saat 17:00’da ShiftDelete.Net YouTube kanalındayız. SDN 5 Çayı #219 sizlerle olacak! Bu haftaki yayınımızda teknoloji dünyasındaki son gelişimleri yorumlayacağız. YouTube canlı yayınımıza herkesi bekliyoruz! SDN Genel Izlenme Yönetmeni Tolga Cem Küçükyılmaz ile editörümüz Samet Jankovic, uzun bir süredir […]

Bir süredir gerçekleşemeyen, sevilen ve özlenen canlı yayınımız ile karşınızdayız. Haftanın teknoloji gündemini yorumladığımız 219. bölümüyle 5 Çayı canlı yayınımız ile saat 17:00’da ShiftDelete.Net YouTube kanalındayız.

SDN 5 Çayı #219 sizlerle olacak!

Bu haftaki yayınımızda teknoloji dünyasındaki son gelişimleri yorumlayacağız. YouTube canlı yayınımıza herkesi bekliyoruz!

SDN Genel Izlenme Yönetmeni Tolga Cem Küçükyılmaz ile editörümüz Samet Jankovic, uzun bir süredir merakla beklenen ve özlenen 5 Çayı canlı yayınının 219. kısmı ile sizlerle olacak. Bugün saat 17:00’da gerçekleşecek yayınımızda teknoloji gündemini, haberlerini ve gelişmelerini yorumlayacak.

Tekrardan tertipli bir halde sizlerle olacak 5 Çayı yayınımıza bekliyoruz! Önerilerinizi bizlerle yorum bölümünden ve SDN Forum üstünden iletebilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.