Pelin Karahan, boksa başladı

11.03.2022
Pelin Karahan, boksa başladıSon zamanlarda verdiği kilolarla dikkat çeken Pelin Karahan, artık boks yapıyor.


Pelin Karahan, boksa başladı

‘Bir Zamanlar Kıbrıs’ adlı dizisi final meydana getiren meşhur oyuncu Pelin Karahan, eski halinden yapıt kalmadı.

İki çocuk anası olan güzel oyuncu, yaşamının merkezine artık sporu koydu. Rejim ve sporla istediği kiloya gelen Karahan, antrenman videolarını toplumsal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor.

“KAR KIŞ DEMEDEN”

Karahan, bu kez boks yapmış olduğu anlara ilişik görüntüleri Instgram hesabında yayınlayarak adından söz ettirdi. Karahan boks yapmış olduğu anları; “Kar kış demeden devam” notunu düştü.

Oldukca sayıda toplumsal medya kullanıcısı tarafınca yoğun ilgi gören paylaşımda Karahan iltifat yağmuruna tutuldu.

Pelin Karahan, boksa başladı #1

Pelin Karahan, boksa başladı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler