Pelin Karahan yerinde durmuyor! ‘Günlerimin yarısı havada geçiyor…’

Geçtiğimiz gün Kuruçeşme’deki bir otelde gerçekleştirilen etkinlikte objektiflere yansıyan Pelin Karahan, gazetecilerin sorularına samimi …

03.12.2021
Pelin Karahan yerinde durmuyor! ‘Günlerimin yarısı havada geçiyor…’

Geçtiğimiz gün Kuruçeşme’deki bir otelde gerçekleştirilen etkinlikte objektiflere yansıyan Pelin Karahan, gazetecilerin sorularına samimi yanıtlar verdi.

Ekranların fenomen dizisi Kıbrıs: Zafere Doğru‘da rol alan oyuncu Pelin Karahan, geçtiğimiz gün Kuruçeşme’de Mandarin Otel’de gerçekleşen Tohum Otizm Vakfı’nın şenliğine katıldı. 

Alışveriş yaparken kameralara yansıyan güzel oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Rol aldığı dizinin çekimleri için sık sık Kıbrıs’ta bulunan Karahan, “Günlerimin yarısı havada geçiyor. Güzel bir set ortamımız var, her şey çok güzel ancak çocuklarımı özlediğim için sık sık seyahat etmek zorunda kalıyorum.” ifadelerini kullandı.

“BİR SÜRE BÖYLE DEVAM EDECEK”

Yeni projesinden memnun olduğunu dile getiren 37 yaşındaki oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çok yolculuk yapıyorum ancak bu durumdan şikayetçi değilim. İşimi yaptığım için mutluyum. Bedri de (Güntay) benim olmadığım zamanlarda çocuklarla ilgileniyor. Bir süre daha hayatımız böyle devam edecek.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.