Petek Dinçöz, Türkiye’yi terk ettiğini duyurdu

13.04.2022
Petek Dinçöz, Türkiye’yi terk ettiğini duyurduMeşhur müzisyen Petek Dinçöz, boşandıktan sonrasında Miami’ye yerleşti.


Petek Dinçöz, Türkiye'yi terk ettiğini duyurdu

Petek Dinçöz, 2014 senesinde Serkan Kodaloğlu ile nikah masasına oturmuştu. İrfan Aslan isminde bir de oğulları olan çift, 8 senelik evliliklerini geçtiğimiz ay noktaladı.

Boşandıktan sonrasında bir süre sessiz kalan meşhur müzisyen, sevenlerini meraklandırmıştı. Petek Dinçöz, bugün toplumsal medya hesabından suskunluğunun sebebini deklare etti.

Boşandıktan sonrasında yeni kararlar alan Dinçöz, Türkiye’yi terk ettiğini yapmış olduğu paylaşımla duyurdu. Meşhur müzisyen artık Miami’de yaşaycak.

İşte Petek Dinçöz’ün yapmış olduğu veda paylaşımı:

Sevenlerine seslendi

“Her insana Merhabalar, Beni senelerdir yalnız bırakmayan, benimle beraber büyüyen başta ‘PDFC’ akrabalarım, sonrasında siz kıymetli sevenlerim.

“Miami’ye yerleştim”

Ilk olarak beni merak ettiğiniz için oldukça teşekkür ederim, ben oldukça iyiyim. Oğlumun yabancı dilini daha süratli ve iyi geliştirebilmesi için bundan sonraki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurt haricinde devam etmesini istediğim için  Miami ‘ye yerleşme sonucu aldım.

“Burası oldukça güzel”

Bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım. Onun haricinde burası oldukça güzel, alışmaya çalışıyoruz. Elimden geldiğince de Instagram’da etken olmaya çalışacağım. Hepinizi oldukça seviyorum, dev gibi sevgiler.

Petek Dinçöz”

Petek Dinçöz, Türkiye yi terk ettiğini duyurdu #1

Petek Dinçöz, Türkiye yi terk ettiğini duyurdu #2

Petek Dinçöz, Türkiye yi terk ettiğini duyurdu #3

Petek Dinçöz, Türkiye yi terk ettiğini duyurdu #4

Petek Dinçöz, Türkiye yi terk ettiğini duyurdu #5

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.